Uplynulé akce

Výuka online

16. 4. 2020

Od 11.3.2020 začala domácí výuka – výuka online. Každé ráno se scházíme společně u moderních technologií, abychom se nejen učili, ale i si zacvičili, popovídali si s asistentkami a také si trošku zahráli s vychovatelkami ze školní družiny.

Zobrazit článek >>>

Lyžařský výcvikový kurz v Rejdicích

25. 2. 2020

Lyžařský výcvikový kurz v Rejdicích – výuka lyžování, snowboardingu a „umění na běžkách“. Kromě lyžařského umění jsme si užili kolektivních her a hlavně bílé nadílky, která letos mnoho nepřála.

Zobrazit článek >>>

Dětský čin roku

9. 12. 2019

Zprávou o svých dobrých skutcích či o hrdinství se naši žáci z Dětského zastupitelstva nominovali na 15.ročník této akce. Kolektivní Dětský čin, který jim vynesl speciální cenu odborné poroty, se týkal jejich projektu „Srdce s láskou darované“ pro Motolskou nemocnici. Kromě převzetí věcných darů, ochutnávky z čokoládové fontány, byl pro ně připraven odpolední program, který […]

Zobrazit článek >>>

Po stopách operace Anthropoid

2. 11. 2019

Projekt „Po stopách operace Anthropoid“ pro 9.B je oživením výuky moderních dějin, seznámení se s dobou nacistické okupace. Jedná se o přiblížení nejen dějinných událostí, ale především návštěva míst, která s nimi mají přímou souvislost.

Zobrazit článek >>>

Národní technické muzeum

2. 11. 2019

Letošní školní rok jsme se úspěšně zapojili do edukačního projektu Národního technického muzea Start In. Žáci 2.stupně navštíví bezplatně (včetně dopravy) programy v NTM Letná – Energie, Design, Čas, v Centru stavitelského dědictví Plasy NTM – program Stavitelství a v Železniční depozitář NTM Chomutov – program Energie. První byli deváťáci – výroba zootropu a náramně […]

Zobrazit článek >>>

Cyklistické kurzy

6. 10. 2019

Září bylo ve znamení cyklokurzů žáků 8. ročníků. Čtyři dny v týdnu poznávali okolí Milovic na kole. Některé cesty byly kruté délkou, jiné terénem, nicméně všechny končily odměnou v podobě pohárů, obědů a jiných dobrůtek. Druhý bonus byl ten, že jsme se všichni vrátili domů.

Zobrazit článek >>>