Uplynulé akce

Po stopách operace Anthropoid

2. 11. 2019

Projekt „Po stopách operace Anthropoid“ pro 9.B je oživením výuky moderních dějin, seznámení se s dobou nacistické okupace. Jedná se o přiblížení nejen dějinných událostí, ale především návštěva míst, která s nimi mají přímou souvislost.

Zobrazit článek >>>

Národní technické muzeum

2. 11. 2019

Letošní školní rok jsme se úspěšně zapojili do edukačního projektu Národního technického muzea Start In. Žáci 2.stupně navštíví bezplatně (včetně dopravy) programy v NTM Letná – Energie, Design, Čas, v Centru stavitelského dědictví Plasy NTM – program Stavitelství a v Železniční depozitář NTM Chomutov – program Energie. První byli deváťáci – výroba zootropu a náramně […]

Zobrazit článek >>>

Cyklistické kurzy

6. 10. 2019

Září bylo ve znamení cyklokurzů žáků 8. ročníků. Čtyři dny v týdnu poznávali okolí Milovic na kole. Některé cesty byly kruté délkou, jiné terénem, nicméně všechny končily odměnou v podobě pohárů, obědů a jiných dobrůtek. Druhý bonus byl ten, že jsme se všichni vrátili domů.

Zobrazit článek >>>

Stmelovací kurz

13. 9. 2019

Nejmladší žáci školy bez problémů zvládli nejen nástup do školy, ale i první společnou akci za pomoci nejstarších kamarádů školy. Společné hry, beseda, noc ve škole a za to vše jim byla odměnou večeře z kuchařského umění deváťáků.

Zobrazit článek >>>

1.září – nástup do 1.třídy

2. 9. 2019

1.září – nástup do 1. třídy a z dětí jsou rázem během chviličky školáci. Po hodu šípem a hodem záchranným kruhem se děti proměnily v indiány a námořníky a mohly směle vykročit do svého prvního školního roku. Ať se jim daří.

Zobrazit článek >>>

Školní rok 2018/2019

27. 8. 2019

Školní rok 2018/2019 pro vycházející žáky byl ukončen slavnostním rozdáním závěrečného vysvědčení na Radnici. Úspěšný krok do života vycházejícím žákům popřál i starosta města Milovic, pan Lukáš Pilc.

Zobrazit článek >>>