Uplynulé akce

Po stopách operace Anthropoid

2. 11. 2019

Projekt „Po stopách operace Anthropoid“ pro 9.B je oživením výuky moderních dějin, seznámení se s dobou nacistické okupace. Jedná se o přiblížení nejen dějinných událostí, ale především návštěva míst, která s nimi mají přímou souvislost.

Národní technické muzeum

2. 11. 2019

Letošní školní rok jsme se úspěšně zapojili do edukačního projektu Národního technického muzea Start In. Žáci 2.stupně navštíví bezplatně (včetně dopravy) programy v NTM Letná – Energie, Design, Čas, v Centru stavitelského dědictví Plasy NTM – program Stavitelství a v Železniční depozitář NTM Chomutov – program Energie. První byli deváťáci – výroba zootropu a náramně […]

Cyklistické kurzy

6. 10. 2019

Září bylo ve znamení cyklokurzů žáků 8. ročníků. Čtyři dny v týdnu poznávali okolí Milovic na kole. Některé cesty byly kruté délkou, jiné terénem, nicméně všechny končily odměnou v podobě pohárů, obědů a jiných dobrůtek. Druhý bonus byl ten, že jsme se všichni vrátili domů.

Stmelovací kurz

13. 9. 2019

Nejmladší žáci školy bez problémů zvládli nejen nástup do školy, ale i první společnou akci za pomoci nejstarších kamarádů školy. Společné hry, beseda, noc ve škole a za to vše jim byla odměnou večeře z kuchařského umění deváťáků.

1.září – nástup do 1.třídy

2. 9. 2019

1.září – nástup do 1. třídy a z dětí jsou rázem během chviličky školáci. Po hodu šípem a hodem záchranným kruhem se děti proměnily v indiány a námořníky a mohly směle vykročit do svého prvního školního roku. Ať se jim daří.

Školní rok 2018/2019

27. 8. 2019

Školní rok 2018/2019 pro vycházející žáky byl ukončen slavnostním rozdáním závěrečného vysvědčení na Radnici. Úspěšný krok do života vycházejícím žákům popřál i starosta města Milovic, pan Lukáš Pilc.