Prevence dětských úrazů

Dopravní výchova názorně a prakticky – zapamatovat si navždycky 2

Každý den nás čeká cesta do školy, na kroužky, tréninky či za zábavou – pěšky, autem nebo na kole. A to za každého počasí, v zimě ráno i večer za tmy… Co dělat, abychom se domů vrátili v pořádku a nezranili se nejen cestou, ale i při našich oblíbených sportech? A jak si poradit nebo jak pomoci druhým, když se něco stane?
Díky podpoře společnosti ŠKODA AUTO a. s. nám radí lektorky primární prevence dětských úrazů Ing. Martina Vítů a Mgr. Hana Torresová, které díky materiální podpoře Norských fondů, Nadačního fondu KOLEČKO, ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí v Praze připravily seriál interaktivních seminářů pro žáky 1. stupně vybraných ZŠ v okresech Nymburk a Mladá Boleslav. Nestačí se jen připoutat v autě, nebo vzít si cyklistickou helmu, je třeba udělat to správně!

Dopravní výchova názorně a prakticky – zapamatovat si navždycky 2, ŠA č. DOV-17-020-SP

Projekt „Primární, sekundární a terciární prevence dětských úrazů v Traumacentru Thomayerovy nemocnice“ NF-CZ11-OV-1-022-01-2014
Podpořeno grantem z Norska
Supported by a grant from Norway