Třída 6. A

Třídní učitel: Mgr. Leona Mikušová
Zastupující TU:  Mgr. Alena Breu  /  Špinková Marcela, Dis.

Asistentka pedagogaga: Bc. Gabriela Hubálková

Školní rok 2023/24

Tato stránka slouží k předání aktuálních informací rodičům a žákům třídy. Výukové materiály budou umístěny v  příslušném týmu v aplikaci Teams.

Exkurze EKOCENTRUM HUSLÍK

Informace k odjezdu:
Kdy: příští úterý 21. 11. 2023
Odjezd: sraz na vlakovém nádraž í v Milovicích v 7:00 - vlak odjíždí 7:16
Příjezd: vlakem na nádraží v Milovicích ve 13:40
Co s sebou: dostatečně teplé oblečení vzhledem k současným teplotám a k programu realizovaném celou dobu venku, pláštěnka / deštník, pití, svačinu

Program v Ekocentru Huslík stojí na 1 žáka 100,-. To už máme vybrané. Prosím, aby žáci měli zakoupenou zpáteční jízdenku do Libice nad Cidlinou a zpět. Zpáteční vlaková jízdenka pro dítě do 15 let stojí 70,-.

Aby se žák mohl zúčastnit této exkurze, je potřeba souhlas zákonného zástupce s účastí na exkurzi, kde je zároveň potřeba sdělit, zda je u žáka jakýkoli zdravotní problém. Jeho podobu zasílám v příloze, prosím, abyste ho vyplnili, a buď mi zaslali po žácích v papírové podobě, a nebo elektronicky (Komens nebo mail: leona.mikusova@zsmilovice.cz) a to do pondělí 20.11.2023.

Souhlas zákonných zástupců

Všechny informace budou průběžně zasílány přes Bakaláře . Prosím sledujte.

Třídní schůzky 6.9.2023

Třídní schůzky 6

Plán akcí 6.ročník 2023-24 (002)