Třída 6. A

Asistentky pedagoga:

Iva Strbačková

Ilona Cihelková

Výuka od 30.11. do 4.12. 2020:

Třída 6.A bude mít prezenční výuku ve škole podle původního rozvrhu, který byl v září! Další týden distanční výuka - rozvrh zveřejníme příští týden.

Obědy je nutné si vždy individuálně přihlásit.

Důležité: (pročtěte a případné dotazy emailem nebo Bakaláři-Komens)

Každý den ráno sraz před školou u kaštanu (je na travnaté ploše před školou) v 7:45 vyzvedne třídní učitel s AP, odvedou do šatny a do třídy. Pokud někdo přijde později, čeká před školou v odstupu než si ho vyzvedne paní vrátná.

Žáci zůstávají jen a pouze ve své kmenové třídě, případně jdou do učebny ICT, mohou jít i ven.

Po celou dobu musí mít roušky! (dvě náhradní v sáčku)

Teplé oblečení do třídy (klidně i čepici), bude se hodně větrat!

Hv a Tv jsou, ale žáci nezpívají, necvičí, je pouze teoretická výuka nebo procházky venku.

Volitelné předměty budou mít všichni žáci jedné třídy společně v jedné třídě (nemohou se míchat s jinou třídou) v jednu dobu! Tedy bude to hodina ve středu 7. vyučovací hodinu pro všechny volitelné předměty.

Základy šití - tedy nebudou v pondělí ráno nultou hodinu!!!

PzP a SA - nebudou v pondělí odpoledne!!!

Prosím sledujte!

Hodnocení a přehled plnění zadaných úkolů za dobu distanční výuky je průběžně zapisováno do Bakalářů.

Pokud by někdo potřeboval pomoc s učením nebo pokud by vám něco nefungovalo v Teamsech nebo na mobilu, můžete se také obracet na paní asistentku Strbačkovou.

Rozvrh hodin pro distanční výuku - platný od PONDĚLÍ 2. 11. 2020:

Rozvrh online výuky

Žáci se na hodiny vždy přihlásí v čase začátku vyučovací hodiny do týmu příslušného předmětu na Teams.

Na hodiny všech výchov se žáci vždy přihlásí do týmu OSV.

Prosím o omlouvání absence žáků na online výuce - vidíte v Bakalářích.

Hodnocení zapsané v Bakalářích z doby distanční výuky bude zabarveno žlutě.

Nezapomínat na úkoly zadané na trenažérech !

V případě potřeby je možnost požádat o konzultaci paní školní psycholožku J. Čmuhařovou nebo speciálního pedagoga L. Nachlingera. Vždy je nutné je nejprve kontaktovat na jejich školních emailech.

Informace pro žáky o opatřeních v době coronaviru a odkazy na vhodné zdroje najdete na školním webu v sekci Škola – Výuka v době koronaviru.

Na webu školy v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu:

Distanční výuka a dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Veškeré informace, které byly na TS probírány, jsou v dokumentu níže. Pokud budete mít jakékoli dotazy, můžete mi napsat emailem, případně se můžeme domluvit na termínu online setkání.

Třídní Schůzka

Odkazy na dotazníky na nové volby do školské rady: