Třída 2. B

Kontakty

Třídní učitel: Ing. Bc. Ivana Králová
Asistent pedagoga: Eva Sudrová

Zastupující TU: Mgr. Jana Bezuchová

 

Třídní důvěrník: paní Grosová

Třídní účetní: paní Řeháková

Číslo účtu třídy: 2701650726/2010

Aktuality

Dnes, 23.6. jsem Vám poslala mail s pomůckami. V případě, že nedorazil, kontaktujte mne. Děkuji

___________________________

Vratka peněz za ŠD

Na webu školy je umístěno vyskakovací okno s informacemi o možnosti vrácení peněz za ŠD. Týká se dětí, které již v příštím školním roce nebudou ŠD navštěvovat.

_________________________________

Začátkem školního roku budou žáci absolvovat povinný plavecký kurz, který se bude konat od 8. 9. 2020
do 10. 11. 2020. V případě zdravotních komplikací, které omezují účast vaší dcery/syna kontaktujte TU
do 4. 9. 2020 (se žádostí o uvolnění z plaveckého výcviku potvrzenou lékařem).

Naskenované potvrzení o zdravotní způsobilosti mi můžete  již zasílat. Děkuji.

_________________________________

Úkol HV

Úkol z HV na červen bude  jednoduchý. Na našich stránkách: https://zsmilovice.cz/

je vpravo nahoře možnost spuštění naší školní hymny:

Vaším úkolem je zkoušet si hymnu zpívat spolu s nahrávkou. Těším se, že si ji po návratu do školy společně zazpíváme.

Kdo by si chtěl zazpívat a zacvičit – posílám odkaz na písničky pro děti:

https://www.youtube.com/watch?v=3ZRq_4Kh7tk

________________________

Školní družina

Od čtvrtka 4.6. 2020 bude každý den od 14.00 - 15.00 hod. probíhat online družina pro děti, které nechodí do školy.

Online hodina bude na https://jitsi.ssps.cz/APD

___________________________________

Informace k návratu do školy - kliknout na odkaz

Informace-1. - 5.rocnik

___________________________________

Vážení rodiče,

od 25.5. bude na 1. stupni ZŠ probíhat dobrovolná výuka dle pokynů MŠMT ČR. Na webu školy v záložce „ŠKOLA“ je úplně dole odkaz  VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU. Zde jsou informace o hodnocení, o ochraně zdraví a provozu do konce školního roku, čestné prohlášení a E – Bezpečí.

https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/

Pokud chcete, aby  Vaše dítě nastoupilo do školy od 25.5.2020, napište mi tuto informaci a pošlete mi v příloze (ofotit) vyplněný a podepsaný tiskopis čestného prohlášení, který si vytisknete z webu školy. Prosím, toto udělejte nejpozději do 15.5. 2020. Později již nebude možné  děti přihlásit.

Odkaz E – Bezpečí je stránka s informacemi o bezpečnosti dětí v online prostředí. Pokud budete mít zájem, zašlu Vám nepřenosný přístupový kód .

______________________

Vážení rodiče,

pokud máte zájem, aby Váš syn/dcera navštěvoval/a školní družinu/klub ve školním roce 2020-2021, vyplňte zápisní lístek a přepošlete (formulář najdete na stránkách školy – školní družina) na emailovou adresu hana.sumpikova@zsmilovice.cz, případně zaneste do poštovní schránky školy. Učiňte tak nejpozději do 29. května 2020. Odevzdáním v pozdějším termínu a po naplnění kapacity bude Vaše přihláška zaevidována a zařazena do pořadníku na volné místo do kapacity ŠD/ŠK, popř. následně na uvolněné místo. Přednost v řádném termínu mají vždy mladší žáci. Pokud by Váš syn/dcera nebyl/a přijata, vyrozumíme Vás e-mailem nejpozději do 29. května 2020.

 

_______________________

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Upozorňujeme všechny žáky i zákonné zástupce, že v průběhu online výuky platí školní řád se všemi důsledky.

______________________________

Vzhledem k tomu, že naše škola má zaplacenou licenci, rozšiřují nám ji po dobu vzdělávání z domova.

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro vaši školu:
Login: crna831@didakta.cz
Heslo: VGBG

Zároveň vás prosíme, abyste v zájmu co nejhladšího průběhu rodičům sdělili také následující informace:

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná
  • Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Tato možnost je dána našim žákům, protože licenci hradíme. Prosím, dodržujte výše uvedené prosby serveru.Děkujeme

_______________________

K domácímu procvičování mohou děti využívat stránky:

https://www.gramar.in/cs/

https://www.matika.in/cs/

http://www.rysava.websnadno.cz/

https://skolakov.eu/

 

Odkazy