Třída 2. B

Třídní učitel: Ing.  Ivana Králová

Asistent pedagoga: Dana Šebestová, Dis.

Zastupující TU: Mgr. Jana Bezuchová

Vyučující:

Mgr. Svobodová Aneta - HV

Ing. Hrubá Kristína - TV

Mgr. Nachlinger Lukáš, Mgr. Bezuchová Jana - AJ

Třídní účet: Equa  bank, č. ú. 1035805831/6100  - vždy uvádějte do zprávy pro příjemce jméno a příjmení žáčka

Třídní účetní a třídní důvěrník: pí. Řeřábková

Školní rok 2022/23

Dárek pro vylosovaného kamaráda

Dárek s nadepsaným jménem kamaráda pošlete do školy nejpozději 16.12. (ať máme čas případně urgovat). Moc děkuji za spolupráci.

_______________________

Dne 7.12. přijdou děti do školy pouze se svačinou v malém batůžku a vhodném oblečení do divadla (dopoledne jdeme na divadelní představení).

Odpoledne proběhne akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Naši druháci budou mít v rámci této akce divadelní vystoupení.

Sraz všech dětí bude před školou v 15,15hod (děti si v ŠD vyzvedneme), do divadla půjdeme společně.

NEZAPOMEŇTE – děti budou mít bílé tričko. Chlapci kalhoty, děvčata sukni.

Děti Vám předáme v hledišti v 17,15hod (v té době bude probíhat zvuková zkouška BB).

Čeká nás příjemný divadelní den😊

STŘEDEČNÍ KROUŽKY OD 15,00HOD DĚTI NESTIHNOU, PROSÍM, OMLUVTE JE. DĚKUJI

Česko zpívá koledy

Dne 7.12. proběhne akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Naši druháci budou mít v rámci této akce divadelní vystoupení, které začínáme nacvičovat.

Chtěla jsem Vás požádat o spolupráci.

Naše vystoupení bude od 16,30hod. Děti budou mít zástěrky (ty máme ze školy), bílé tričko a děvčata - sukýnku, chlapci  - kalhoty (ne tepláky). Sraz bude ve škole v 15,30hod (děti si mohu vyzvednout v ŠD), do divadla půjdeme společně.

Prosím, udělejte si na toto odpoledne čas a přijďte se podívat.

Divadlo

Dne 7.12. půjdeme v rámci vyučování do divadla na pohádku ČERT VEM ANDĚLA. Vybíráme 90,-Kč. Prosím o sváteční oblečení.

___________________

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Prosím, nezapomeňte na platby za ŠvPř.

PLAVÁNÍ

Blíží se termín plaveckého výcviku. Pošlete do školy kopii lékařského potvrzení. Použijeme i na ŠvPř. Děkuji

___________________

Žáci si nosí učebnice, sešity i PS do školy dle rozvrhu hodin. Stále platí, že píšeme perem - propisky nejsou vhodné!!!

Domácí úkoly zapisujeme do úkolníčků.  Prosím, domácí úkoly podepisujte. Středa je bez psacího úkolu (může být čtení).