Třída 1. C

O nás

 Třídní učitel: Mgr. Šárka Vozábová

Asistent pedagoga: Zuzana Lazecká

Zastupující TU: Ing. Ivana Králová

Učitelé: AJ - S1 - Mgr. Jana Bezuchová, S2 - Veronika Červinková; TV - Mgr. Nikola Jokešová; HV - Veronika Červinková

Třídní důvěrník: Tereza Pachl

Třídní účetní: Tereza Pachl

Účet třídy: 1032934478/5500 - do zprávy pro příjemce vždy uvádějte jméno dítěte, děkuji

 

 

Aktuality

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024


14. 9. 2023 si děti po příchodu do školy donesou věci do třídy.

V 7,50hod odcházíme s batůžkem (pití, svačina, pláštěnka, kapesníky, drobné mince na zmrzlinu) na zahradu školy, kde se sejdeme s deváťáky a odcházíme na nádraží. Odjíždíme v 8,49hod vlakem do Lysé n/l. Tam jdeme do zámecké zahrady, kde se nasvačíme. Čeká na nás broukoviště, hry a soutěže.  Na zpáteční cestě si mohou děti koupit zmrzlinu (pokud budou mít korunky). Vlakem přijedeme ve 12,40hod a jdeme ke škole, kde si děti vyzvedne paní družinářka a odchází na oběd. Děti, které nechodí do ŠD si vyzvedněte ve 12,45 - 13,00hod u školy. 

Odpolední program začne ve 14,30hod. Žáci, kteří nespí ve škole, odchází s doprovodem v čase 18,30 - 19,00hod. V pátek budeme mít program na hlavní budově školy a s městskou policií. Vyučování končí v 11,45hod, kdy si děti můžete vyzvednout, případně odchází do družinky.

NEZAPOMEŇTE DÁT DĚTEM - notýsek do družinky, klíček od skříňky a čip na oběd.

Dnes jsme dostali ovoce a mléčné výrobky  - necháme si na čtvrtek a pátek, co zbyde, to si děti odnesou v pátek domů.

 

6. 9. 2023 -  cvičení v přírodě - 3 vyučovací hodiny - sportovní oblečení a obuv, batůžek se svačinou, pitím, kapesníky a pláštěnkou. Nezapomeňte na klíček od šatny, družinový notýsek a čip na oběd.

7. 9. 2023 - pošlete do školy - vyplněnou ŽK, věci, které děti obdržely ve školce a týkají se školy (výuka do 11,45hod)

8. 9. 2023 - pošlete sáček s tělocvikem (výuka do 11,45hod)

TŘÍDNÍ SCHŮZKY