Třída 7. C

O nás

Třídní učitel: Mgr. Karel Špecián                       Asistent pedagoga: Tereza Hájková
Zastupující TU: Mgr. Bohumil Auersperger

Pohodové Vánoce a úspěšný nový rok 2022.

AKTUALITY ZE DNE 17. PROSINCE

Prosíme, abyste sledovali zprávy, které vám zasílá ředitelství školy prostřednictvím KOMENS.

Informace o LVVZ

Kdo si požádal o zapůjčení potřeb, může si ještě v pondělí 20. prosince mezi 13:30 - 16:00 jít vyzkoušet do lyžárny ( vchod zvenku, z pravé strany, proti stojanu na kola). Podklady, potřebné pro LVVZ (různá potvrzení) mohou žáci odevzdávat přímo paní ředitelce.

Úkoly na Teams (ČJ, případně D)

Dohlédněte na odevzdávání úkolů na Teams. Jsou zde vyvěšovány také výukové prezentace pro žáky, kteří se nemohou zúčastnit vyučování, případně pro zopakování.

Informace o ohroženém prospěchu

V pondělí 20. prosince rozešle třídní učitel informace prostřednictvím KOMENS. Budou osloveni pouze rodiče žáků, kteří na konci pololetí např. pro velkou absenci mohou být neklasifikováni. Součástí informace je také doporučení, jak se v současné situaci zachovat (pokud je možné klasifikaci doplnit dodatečným přezkoušením, odevzdáním konkrétní práce a pod.)

Školní rok 2021/22  - odkazy  

LVK REJDICE 2022