Třída 7. C

Asistent pedagoga: Tereza Hájková
Zastupující TU: Mgr. Bohumil Auersperger

AKTUALITY ZE DNE 29. ZÁŘÍ 2021

V úterý 5.října od 9:00 navštíví žáci v Lysé nad Labem filmové představení Gump - pes, který naučil lidi žít. Vstupné hradí škola, zpáteční lístek na vlak Milovice - Lysá nad Labem si hradí žáci sami. Žáci se shromáždí nejdéle do 8 hodin před školou, abychom mohli odjet vlakem v 8:15. Po návratu z filmového představení ( jeho délka je 1:30 hod.) pokračuje výuka podle rozvrhu (tedy přibližně od 4. vyučovací hodiny).

Dne 8. října se během 3. vyučovací hodiny žáci zúčastní dopravně - bezpečnostní akce s MěP Milovice.

Dne 11. října se od 10:00 do 11:30 koná v nové učebně přírodopisu beseda na téma dětských úrazů a prevence rizik.

Školní knihovna je pro žáky přístupná vždy v úterý a čtvrtek o velké přestávce. Nezapomeňte vracet dříve vypůjčené knihy.

Školní rok 2021/22  - odkazy

Dopis paní uč. Obalilové bývalé třídě:
Dopis pro 7. C
LVK REJDICE 2022