Třída 6. C

O nás

 

Třídní učitel: Mgr. Jana Obalilová

E-mail: jana.obalilova@zsmilovice.cz

Zastupující učitel: Bc. Milena Ratajová

 

 

Aktuality

Informace ze třídních online schůzek - ke stažení zde: TS 9-2020

 

Páteční Mirakulum: V pátek 11. 9. jdeme dle plánu se třídou do Mirakula. Odcházíme v 8:00h od školy. Ukončení akce - dle rozvrhu hodin, tj. konkrétně v naší třídě po 6. vyučovací hodině - ve 13.35h příchod ke škole. Pokud chcete dětem napsat lístek, že děti mohou zůstat v Mirakulu nebo odejít samostatně domů, je nutné, aby kromě data a informace o samostatném odchodu lístek obsahoval větu, že přebíráte za své dítě zodpovědnost.

 

Odkaz na dotazníky na nové volby do školské rady zde:  https://www.survio.com/survey/d/S9P4N9F9I6O4H5D3K

 

V pondělí 7. 9. 2020 budou dětem přiděleny skříňky v šatnách. Chlapci si opět přinesou vlastní zámek s klíčkem. Dívky obdrží klíčky od skříněk v dívčí šatně. 

 

Nabídku kroužků pro letošní školní rok naleznete zde: Kroužky 2020 2021 Přihlášky na vybraný kroužek je nutno odevzdat nejdéle do 11. 9. 2020

 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY proběhnou ve středu 9. 9. 2020 od 17:00h formou online zde: https://jitsi.ssps.cz/ZSTGM6.C

 

Připomínám, že na zítřejší (čtvrtek 3. 9. 2020) část turistického kurzu se scházíme před školou v 8:00h, nezapomeneme s sebou roušku, jízdenku na vlak z Lysé do Milovic a peníze. Vše v podrobném rozpisu Organizace začátku školního roku 2020 2021 (níže).

 

Vážení rodiče,

na školním webu (ve složce ŠKOLA/VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU): https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/ jsou umístěny 2 nové dokumenty: Interní evidence změn vzdělávacího obsahu nerealizovaným z důvodů mimořádných opatření a Obecné hygienické podmínky. Prosím, přečtěte si je. Děkuji

 

Milí rodiče, milé děti,

začátek školního roku se blíží :). V odkazu přikládám informace k organizaci prvního týdne. Prosím, pročtěte si - ke stažení zde: Organizace začátku školního roku 2020 2021

 

 

 

 

 

 

Seznam pomůcek pro 6. ročník jsem zasílala na e-mail, najdete jej rovněž na webových stránkách školy ve složce Žáci - Pomůcky.