Třída 6. C

O nás

 

Třídní učitel: Mgr. Lada Flachsová

E-mail: reditelka@zsmilovice.cz

Asistentka pedagoga: Tereza Hájková

Zastupující učitel: Bc. Milena Ratajová

Zástupce rodičů: Zuzana Pospíšilová

 

 

Aktuality

Informace k výuce od 08. 02. 2021

Distanční výuka je povinná dle přiloženého rozvrhu hodin. Předměty jsou vyučovány online (v Teamsech). Je u nich je modrá tečka, červeně jsou přidané hodiny od 08.02.2021. Prosím, sledujte pravidelně stránky.


POZOR! Kroužek programování v Minecraftu:

Je určen především žákům prvního stupně, 6. a 7. ročníku.

Kroužek pro druhé pololetí začíná v tomto týdnu. Pomocí tohoto odkazu se žáci mohou zaregistrovat.

https://www.bridgeacademy.cz/krouzky/virtualni-programovani-v-minecraftu.html#baf24

V případě potřeby je možnost požádat o konzultaci paní školní psycholožku J. Čmuhařovou nebo speciálního pedagoga L. Nachlingera. Kontaktovat je můžete na jejich školních e-mailech.

Obědy v době distanční výuky: Pokud máte zájem, aby Vaše dítě odebíralo obědy ze školní jídelny, je nutné obědy přihlásit. Výdej je prováděn do vlastních jídlonosičů je je vydáván z boku jídelny.

Informace pro žáky a odkazy najdete na školním webu v sekci Škola – Výuka v době koronaviru.

 

Na oficiálních stránkách školy v sekci ŠKOLA, záložka VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU (https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/)  je vložena prezentace Office 365 Teams. V případě problémů s přihlašováním se, prosím, podívejte do návodné prezentace.

 

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

Informace ze třídních online schůzek - ke stažení zde: TS 9-2020

 

Odkaz na dotazníky na nové volby do školské rady zde:  https://www.survio.com/survey/d/S9P4N9F9I6O4H5D3K

 

Nabídku kroužků pro letošní školní rok naleznete zde: Kroužky 2020 2021 Přihlášky na vybraný kroužek je nutno odevzdat nejdéle do 11. 9. 2020

 

Vážení rodiče,

na školním webu (ve složce ŠKOLA/VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU): https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/ jsou umístěny 2 nové dokumenty: Interní evidence změn vzdělávacího obsahu nerealizovaným z důvodů mimořádných opatření a Obecné hygienické podmínky. Prosím, přečtěte si je. Děkuji

 

 

 

 

 

 

 

Seznam pomůcek pro 6. ročník jsem zasílala na e-mail, najdete jej rovněž na webových stránkách školy ve složce Žáci - Pomůcky.