Třída 6. C

O nás

 

Třídní učitel: Mgr. Lada Flachsová

E-mail: reditelka@zsmilovice.cz

Asistentka pedagoga: Tereza Hájková

Zastupující učitel: Bc. Milena Ratajová

Zástupce rodičů: Zuzana Pospíšilová

 

 

Aktuality

Výuka od 10.5.2021

V pondělí, 10.5., jde naše třída do školy, sejdeme se za školou u trampolíny, do školy odcházíme společně v 7:43. Učíme se dle platného rozvrhu na Bakalářích. Jediná úprava je tato: všechny volitelné předměty máme společně ve středu 7. hodinu. Vezměte si s sebou UČENÍ a igelitovou tašku na boty, nechodíme do šaten. Testujeme se v pondělí a ve středu, vždy 1. hodinu.

Veškeré informace na webu školy ve vyskakovacím okénku: Informace k výuce od 3. 5. 2021

Následný týden, od 17.5.2021, máme opět výuku online dle rozvrhu níže (puntíkované předměy).

Informace k výuce od 03. 05. 2021

Distanční výuka je povinná dle přiloženého rozvrhu hodin. Předměty jsou vyučovány online (v Teamsech). Je u nich je modrá tečka. Prosím, sledujte pravidelně stránky.

Naše třída jde prezenčně do školy až 10.5.2021. Týden ve škole probíhá dle normálního rozvrhu. Více informací je na webu školy ve vyskakovacím okénku.

POZOR! Kroužek programování v Minecraftu:

Je určen především žákům prvního stupně, 6. a 7. ročníku.

Kroužek pro druhé pololetí začíná v tomto týdnu. Pomocí tohoto odkazu se žáci mohou zaregistrovat.

https://www.bridgeacademy.cz/krouzky/virtualni-programovani-v-minecraftu.html#baf24

V případě potřeby je možnost požádat o konzultaci paní školní psycholožku J. Čmuhařovou nebo speciálního pedagoga L. Nachlingera. Kontaktovat je můžete na jejich školních e-mailech.

Obědy v době distanční výuky: Pokud máte zájem, aby Vaše dítě odebíralo obědy ze školní jídelny, je nutné obědy přihlásit. Výdej je prováděn do vlastních jídlonosičů je je vydáván z boku jídelny.

Informace pro žáky a odkazy najdete na školním webu v sekci Škola – Výuka v době koronaviru.

 

Na oficiálních stránkách školy v sekci ŠKOLA, záložka VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU (https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/)  je vložena prezentace Office 365 Teams. V případě problémů s přihlašováním se, prosím, podívejte do návodné prezentace.

 

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

Informace ze třídních online schůzek - ke stažení zde: TS 9-2020

 

Odkaz na dotazníky na nové volby do školské rady zde:  https://www.survio.com/survey/d/S9P4N9F9I6O4H5D3K

 

Nabídku kroužků pro letošní školní rok naleznete zde: Kroužky 2020 2021 Přihlášky na vybraný kroužek je nutno odevzdat nejdéle do 11. 9. 2020

 

Vážení rodiče,

na školním webu (ve složce ŠKOLA/VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU): https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/ jsou umístěny 2 nové dokumenty: Interní evidence změn vzdělávacího obsahu nerealizovaným z důvodů mimořádných opatření a Obecné hygienické podmínky. Prosím, přečtěte si je. Děkuji

 

 

 

 

 

 

 

Seznam pomůcek pro 6. ročník jsem zasílala na e-mail, najdete jej rovněž na webových stránkách školy ve složce Žáci - Pomůcky.