Třída 2. A

Ing. Hrubá Kristína - TV

Mgr. Nachlinger Lukáš - AJ

Třídní účet: ČÚ- 299172404/0300

Třídní účetní a třídní důvěrník: pí. Musilová

Konzultační hodiny: ÚT - 7,00-7,45hod, jinak dle domluvy

Školní rok 2022/23

Dne 7.12. přijdou děti do školy pouze se svačinou v malém batůžku a vhodném oblečení do divadla (dopoledne jdeme na divadelní představení).

Odpoledne proběhne akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Naši druháci budou mít v rámci této akce divadelní vystoupení.

Sraz všech dětí bude před školou v 15,15hod (děti si v ŠD vyzvedneme), do divadla půjdeme společně.

NEZAPOMEŇTE – děti budou mít bílé tričko. Chlapci kalhoty, děvčata sukni.

Děti Vám předáme v hledišti v 17,15hod (v té době bude probíhat zvuková zkouška BB).

Čeká nás příjemný divadelní den😊

STŘEDEČNÍ KROUŽKY OD 15,00HOD DĚTI NESTIHNOU, PROSÍM, OMLUVTE JE. DĚKUJI

_____________

Vážení rodiče,

dnes jsme si losovali kamaráda, kterému uděláme radost pod naším stromkem. Děti nesou domů lísteček se jménem kamaráda. Prosím, pomozte dětem vymyslet, jakou drobností by kamarádovi mohli udělat radost. Dárek s nadepsaným jménem kamaráda pošlete do školy nejpozději 20.12. (ať máme čas případně urgovat). Moc děkuji za spolupráci.

_______________

Vážení rodiče,

Dne 7.12. proběhne akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Naši druháci budou mít v rámci této akce divadelní vystoupení, které začínáme nacvičovat.

Chtěla jsem Vás požádat o spolupráci.

Naše vystoupení bude od 16,30hod. Děti budou mít zástěrky (ty máme ze školy), bílé tričko a děvčata - sukýnku, chlapci  - kalhoty (ne tepláky). Sraz bude ve škole v 15,30hod (děti si mohu vyzvednout v ŠD), do divadla půjdeme společně.

Prosím, udělejte si na toto odpoledne čas a přijďte se podívat.

Dne 7.12. půjdeme v rámci vyučování do divadla na pohádku ČERT VEM ANDĚLA. Vybíráme 90,-Kč. Peníze pošlete po dětech do školy. Prosím o sváteční oblečení. Děkuji

MIKULÁŠSKÝ BALÍČEK

I letos chceme dětem dopřát MIKULÁŠSKÉ DOBROTY. Cena balíčku je 40,-Kč. Prosím, pokud nesouhlasíte s nákupem, ozvěte se mi do mailu v průběhu dnešního dne.  Peníze vybíráme již od zítra:-). Děkuji

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Prosím, nezapomeňte na platby za ŠvPř.

______

PLAVÁNÍ

Blíží se termín plaveckého výcviku. Pošlete do školy kopii lékařského potvrzení. Děkuji

____________

TV

1x týdně chodí děti na TV do SOKOLOVNY. prosím, dejte dětem tepláky a mikinu. Obuv do tělocvičny MUSÍ MÍT SVĚTLOU PODRÁŽKU!!!!

PRAVÍTKO

Některým dětem chybí pravítko v penále. Prosím pořiďte ho.

TV - děvčata

Prosím, nedávejte děvčatům řetízky, dlouhé náušnice, náramky. Děkuji