Třída 9. C

Třídní učitel: Mgr. Jana Šedová
Zastupující TU: Ing. Bc. lenka Kroupová

Informace ředitelky školy
Vzhledem k organizačním opatřením a zabezpečení výuky anglického jazyka jsme ve škole přijali toto opatření:
žáci skupiny AJ, kterou vyučovala paní učitelka Ramšáková, bude do prosince vyučovat paní učitelka Alena Breu.
Od ledna 2020 přijímáme novou učitelku AJ.

Prosím, aby žáci nosili 500 Kč  jako zálohu na třídní mikiny.
Všechny důležité a aktuální informace k podávání přihlášek na SŠ a k přijímacímu řízení jsou umístěny na stránkách školy v záložce Žáci - Vycházející žáci.

Žáci, kteří by chtěli uplatnit možnost delší časové dotace u přijímacích zkoušek, musí podat s přihláškou formulář z PPP. Ten je možné získat v PPP po objednání – pokud máte zprávu platnou do konce školního roku, stačí pouze konzultace a hned vám potvrdí formulář, pokud zpráva končí dříve, je nutné nové vyšetření a tedy se ihned objednávejte do poradny.

Každou středu mají všichni žáci, kteří potřebují cokoliv dovysvětlit z Aj, možnost přijít do učebny č.202 v době od 13:30 do 15:00 a přítomné paní učitelky se jim budou věnovat a pokusí se jim pomoci.

Z jiných předmětů mohou žáci využít konzultační hodiny daného vyučujícího.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky bude probíhat každou středu ráno od 7:00.

Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka bude probíhat ve dvou skupinách -

v úterý a ve čtvrtek ráno od 7:00.