Třída 8. A

Třídní učitel: Mgr. Jana Třetinová

Asistent pedagoga: Marta Bromová
Zastupující TU: Mgr. Hana Šafránková

Nové info k lyžařskému kurzu - od paní ředitelky

1. + 9.ročník: 5.2. – sraz ve 13:00, odjezd ve 13:30; návrat kolem v 11:30

Od pondělí pokračujeme ve zkoušení běžkových bot (2 třídy již mají vyzkoušeno). Při tom dětem rozdáváme bezinfekčnost, kterou donesou s termínem odjezdu k autobusu.

Připomínáme:

• Pro 8. a 9. roč. – kdo má půjčené lyže ze školy, s sebou 20 Kč na seřízení (máme domluveno na místě)
  • Lyže je potřeba mít sepnuté, svázané
  • Možnost zapůjčení „páteřáku“ v půjčovně v Lysé – domluveno za 200 Kč na týden
  • S sebou kapesné (možno zakoupit v bufetu pití, nějaké dobroty – omezené a dost drahé); určitě aby každý měl 25 Kč na rozhlednu (https://www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/13982-majak-jary-cimrmana.html
  • Seznam věcí dostali nakopírovaný
  • Zjistit, kdo má bezlepkovou dietu, vegetarián – potřebujeme vědět včas
  • Vzhledem k tomu, že v současné době (snad to takto bude, než pojedeme) – je karanténa 5 dní, prosím, zjistěte, koho rodiče nechají doma na online výuce v týdnu od 31.1.2022 – 8.a 9.roč. a nahlaste ZŘŠ, aby věděly, jak se budou třídy vyučovat. Ten, kdo nejede na LVK, chodí normálně do školy. Potřebujeme vědět počty, jak bude možné na týden, co budou třídy na LVK, popř. na týden před, spojit.

____________________________________________________________________________

Tělesná výchova - aktuální!!!

Pokud bude takto krásně nasněženo, mohou probíhat tělocviky venku (např. běžkování). Žáci musí mít vhodné oblečení!!!

__________________________________________________________

Info k platbě za Lyžařský kurz -  SPRÁVNÝ TERMÍN 05.02.2022 – 12.02.2022 (tedy ten, který jste měli na přihlášce!!!)

Celou prezentaci jsem Vám uložila do Teams - OSV - Výukové materiály (pozor, je tam to špatné datum nejprve a pak teprve na čtvrtém snímku termín pro Vás...)

Zápis z třídní schůzky - 7. 9. 2021

Třídní schůzka

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Platba za výtvarnou výchovu

Z vedeného seznamu nekupujte výtvarné potřeby, ale naopak zaplaťte na účet sdružení VOLUNTARIUS 200 Kč. Sdružení nakoupí hromadně pomůcky na výtvarnou výchovu a také přispívá na různé akce školy.

Bankovní spojení: č. ú. 1098378013/3030 (Voluntarius)

Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve tvaru "DDMMRR" a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte a třídu, kterou navštěvuje.