Třída 7. A

Třídní učitelka: Erika Hyxa

Asistentka pedagogika: Zdenka Dóková, Dis.

Zastupující TU: Mgr. Jana Hámková

Promítání o Íránu - Lysá nad Labem 7. 11. 2019

1. vyučovací hodina dle rozvrhu, vstupné 50 Kč (vybírá třídní učitelka), jízdenky na vlak si zajistí každý sám, organizuje paní učitelka Hámková

Cvičení v přírodě 16. 9. 2019

Akce končí v 13:35 hodin. S sebou svačinu, sportovní oblečení dle počasí.

Seminář pro rodiče - Bezpečnost na internetu

Vážení rodiče,

naše škola Vám nabízí možnost zdarma navštívit seminář k tématu bezpečnosti na internetu. Školit bude organizace Rizika internetu a komunikačních technologií přímo ve škole. Školení je zaměřeno na zásady bezpečného používání internetu a jak děti účinně chránit při jejich pohybu ve virtuálním světě, na sociálních sítích, při používání mobilního telefonu i při hraní her. Termín bude upřesněn. Případní zájemci mohou kontaktovat třídní učitelku.

Více informací o organizaci: http://www.nebudobet.cz/

Pracovní sešity

Vážení rodiče,

na anglický jazyk mají děti pracovní sešity z loňského roku - dále v nich pokračují. Kupovat si budou pracovní sešit na český jazyk (57 Kč) a ruský jazyk (80 Kč). Příslušní vyučující upřesní.

Akce - zeměpis

7. 11. 2019 – promítání o Íránu, 50kč, kino Lysá n. Labem, 1. vyučovací hodina podle rozvrhu, 10:00 - 11:30 program (zajišťuje paní učitelka Hámková)

duben/květen - přednáška o Indii od pana Kubeše (bude upřesněno paní Adamovou)

Informace k lyžařskému kurzu

LVK Rejdice 2020

Doučování z matematiky

V letošním školním roce mohou zájemci o doučování z matematiky kontaktovat paní učitelku Šedovou: jana.sedova@zsmilovice.cz

Vaření - příspěvek na suroviny

Vážení rodiče,

po dohodě s panem učitelem Juřenou budou děti přispívat na nákup surovin 450 Kč. Každá skupina bude mít tento předmět 1 pololetí. Prosím, příspěvek uhraďte do 30. 9. (i ti, kteří budou předmět mít v 2. pololetí).

Děkujeme.

Variabilní symbol: datum narození dítěte

Zpráva pro příjemce: jméno dítěte, třída

Třídní schůzky 4. 9. 2019

Vážení rodiče,

srdečně Vás zvu na třídní schůzky, které se budou konat od 16:30 hodin v učebně č. 309.

Program k nahlédnutí zde:

Program třídní schůzky 7. A

Plán akcí 2019/2020