Třída 7. A

Asistent pedagoga: Marcela Červená
Zastupující TU: Mgr. Jan Doležal

Školní rok 2021/22

Tato stránka slouží k předání aktuálních informací rodičům a žákům třídy. Výukové materiály budou umístěny v  příslušném týmu v aplikaci Teams.

LVK - lyžařský kurz   29.01.2022 – 05.02.2022

7.ročník: 29.1. sraz v 8:30; odjezd v 9:00;

5.2. návrat kolem 11:30

Doporučený seznam věcí na lyžařský kurz ke stažení zde:    Doporučený seznam věcí na LVK

Výdej lyží na lyžařský kurz bude v pondělí 10.1. v době 14-16 hod. (případně 17.1. v době 14-15:30 hod.)

Lyže vydáme po prokázání zaplacení půjčovného (u paní Hamerníkové, 100 Kč na den za set)

Všechny žáky informujeme, že musí lyže nechat seřídit! (buď v Lysé nebo na počkání v Decathlonu)

Tento souhlas o seřízení nebudeme požadovat po žácích, jejichž lyže budou mít na prvním turnusu zapůjčeni jiní žáci. Těmto žákům bude domluvené seřízení (za poplatek) v místě lyžařského kurzu.

Od pondělí pokračujeme ve zkoušení běžkových bot (2 třídy již mají vyzkoušeno). Při tom dětem rozdáváme bezinfekčnost, kterou donesou s termínem odjezdu k autobusu.

Připomínáme:

• Lyže je potřeba mít sepnuté, svázané
  • Možnost zapůjčení „páteřáku“ v půjčovně v Lysé – domluveno za 200 Kč na týden
  • S sebou kapesné (možno zakoupit v bufetu pití, nějaké dobroty – omezené a dost drahé); určitě aby každý měl 25 Kč na rozhlednu (https://www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/13982-majak-jary-cimrmana.html
  • Kdo má bezlepkovou dietu, vegetarián – potřebujeme vědět včas - napište!!!

Info + přihláška

PLATBA

• Na účet školy – na webu
  • Záloha 1 600,-Kč do 30.10.2021
  • 1. Doplatek 1 600,- Kč do 13.12.2021
  • 2. Doplatek na vleky 1 400,- Kč do 15.1.2022

Celou částku lze uhradit najednou.

Podrobné informace v prezentaci, která vzhledem k velikosti bude umístěna v týmu OSV 7.A v Teams ve Výukových materiálech.

Tělesná výchova - aktuální!!!

Pokud bude takto krásně nasněženo, mohou probíhat tělocviky venku (např. běžkování). Žáci musí mít vhodné oblečení!!!

Možnost testování PCR ve škole:

Další testování bude vždy ve středu!

Souhlasy s PCR testy dávají rodiče jen 1x. Kdo nedal a má zájem, dodá ke středečnímu testování vytištěné a podepsané.

Žáci, kteří mají souhlas a rodiče nechtějí, aby se dítě v daném konkrétním termínu testovalo, prosím o tuto informaci na Bakaláře vždy den před testováním! Moc děkuji.

Souhlas s testováním ke stažení zde:

20210923_Souhlas se zasíláním_PCR_Školy_FINAL k31_12

Třídní schůzka:

Ve čtvrtletí (listopad) se společná třídní schůzka konat nebude. Budou probíhat pouze individuálně tripartitní třídní schůzky podle zájmu a potřeby. Neváhejte mě kontaktovat.

Rodiče žáků, kde potřebuji schůzku, budou informováni jednotlivě přes Komens.

Informace probírané na TS zde v prezentaci:    Třídní schůzky září 2021

V případě dotazů pište na email jana.sedova@zsmilovice.cz