Třída 5. C

Třídní učitel: Mgr. Jana Obalilová

E-mail: jana.obalilova@zsmilovice.cz

Doučování z AJ

Každou středu mají všichni žáci, kteří potřebují cokoliv dovysvětlit z Aj, přijít do učebny č.202 v době od 13:30 do 15:00 a přítomné paní učitelky se jim budou věnovat a pokusí se jim pomoci.

Z jiných předmětů mohou žáci využít konzultační hodiny daného vyučujícího.

2. září začínáme 🙂

Milí rodiče a děti, prázdniny utíkají vždy rychle. Ještě nám zbývá pár volných dní, tak si je co nejlépe užijte a v pondělí 2. září se na děti budu těšit - už v 5. C.

Oslavy 60. výročí od založení školy

14. září proběhne v areálu školy oslava 60 let od jejího založení. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se, že si společně užijeme krásný den.

Ředitelská volna v příštím roce:
V příštím roce bude ředitelské volno v tyto dny:

13. 09. 2019

11. 10. 2019

29. 06. a 30. 06. 2020

Pomůcky pro budoucí páťáky:

Pomůcky, které děti potřebují do pátého ročníku najdete na našich starých stránkách:

Každou středu mají všichni žáci, kteří potřebují cokoliv dovysvětlit z Aj, přijít do učebny č.202 v době od 13:30 do 15:00 a přítomné paní učitelky se jim budou věnovat a pokusí se jim pomoci.
Z jiných předmětů mohou žáci využít konzultační hodiny daného vyučujícího.