Třída 5. C

Třídní učitel: Michaela Hankeová

Asistent pedagoga: Naďa Bílková, Ilona Cihelková, Marcela Špinková DiS.
Zastupující TU: 

 

Třídní schůzky - 7.12.

 

Rozvrh hodin platný od 1.1.2022 

VÁŽENÍ RODIČE, UPOZORŇUJI VÁS NA VÝSKYT VŠÍ VE TŘÍDĚ.

 

 

 

Online výuka

Po dobu online výuky se nebudou vyučovat výchovy.

 

Informace ke karanténě

Karanténa trvá 14 dní (včetně) a pak se mohou vrátit do školy bez PCR testu. Karanténu je možno zkrátit na sedm dní, ale v tom případě se žák musí prokázat PCR testem, který  je možné absolvovat již mezi 5. – 7. dnem karantény. Vždy je však nutné dodržet nejméně sedm dní (včetně). Výsledky PCR testu musí být při ukázání ve škole prokazatelné (je třeba jasně prokázat jméno dítěte a termín testování) – je možné mít foto v mobilu, papírově, zaslat mailem.

 

Informace-o-PCR-testovani