Třída 4. C

Informace k návratu do školy dne 30. 11. 2020:

Sraz: u zadního vchodu do tělocvičny v 7:40 (v ten čas odcházíme do školy), pokud se stane, že dítě dorazí později, vyčká na místě srazu. Paní vrátná jej pustí dovnitř.

Výuka: probíhá podle rozvrhu, který byl před online výukou

Anglický jazyk: děti se nedělí, ale učí se v jedné skupině

Tělesná výchova: probíhat bude formou procházek (prosím, aby děti byly vhodně oblečené)

Jídelna: pokud chcete, aby se vaše dítě stravovalo od pondělí ve školní jídelně, je potřeba přihlásit obědy, oběd si již může sníst v jídelně

Roušky: prosím, aby s sebou děti měly dostatečné množství roušek na celý den (2-3) a sáček na použité roušky

Z důvodu častého větrání ve třídách prosím dohlédněte, aby se děti mohly, v případě pocitu chladu, přiobléknout.

Jinak stále platí, že pokud budou mít žáci nějaké příznaky nemocinechte je prosím doma. V případě, že se objeví příznaky nemoci ve škole, budeme vám volat.

Rozvrh platný od 2. 11. 2020

Výchovy se budou měnit každý týden - začínáme TV následuje další týden VV,  HV,  ČaSP - pro tyto hodiny je v Teamsech vytvořen tým Výchovy 4.C

Učitelé výchov:

TV- Mgr. Monika Peštová

VV- Hana Dann

HV - Mgr. Jana Obalilová

ČaSP- Bc. Radka Boučková

Rozvrh od 2. 11. 2020

Školní družina bude probíhat 1h dvakrát do týdne. V pondělí od 15- 16h pod vedením paní vychovatelky Tomečkové, v úterý od 14 – 15h pod vedením paní vychovatelky Cihelkové. Setkání budou probíhat přes MICROSOFT TEAMS ve skupince ŠKOLNÍ DRUŽINA 7.ODD. Připojení je dobrovolné. V případě dotazu se nás nebojte kontaktovat přes e-mail: kristyna.tomeckova@zsmilovice.cz   ilona.cihelkova@zsmilovice.cz

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení

Dobrý den,

ten kdo by chtěl pořídit knihu Malý miliardář společně, ať se mi prosím ozve do mailu nebo sms do pondělí 5. 10. 2020 a já ji seženu.

Knihu společně začneme číst 15. 10. 2020. Do té doby by ji děti měly mít ve škole.

Projekt DZ (Dětského zastupitelstva) „Stop plastovým obalům“ postoupil z 80 nominovaných projektů mezi 9 finalistů ceny Gratias Tibi. Cena se bude na základě rozhodnutí poroty předávat 21. září.

Současně probíhá mezi finalisty i hlasování o Cenu České televize. Kdo získá  cenu ČT, můžete ovlivnit i Vy. Prosím, hlasujte pro projekt „Stop plastovým obalům“. Hlasování končí 18. září. Prosíme o předání ve třídách, případně svým známým, přátelům.

Odkaz k hlasování: https://www.ceskatelevize.cz/porady/13358180578-cena-gratias-tibi-2020/22054416017/13028-hlasovani/

Projekt: „STOP PLASTOVÝM OBALŮM“

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci, dodržování předpisů a málo míst ve školní jídelně jsme museli přistoupit k tomuto dočasnému řešení:

Změna času vyučovacích hodin pro budovu 54
1.7:55 - 8:40
2.8:55 - 9:40
3.9:55 - 10:40
4.10:50 - 11:35
5.11:45 - 12:30

Týdenní plány

Zde naleznete týdenní plány. Tyto plány slouží jako informace pro děti, které jsou nemocné. Prosím, aby ti, kteří do školy chodí, cvičení nevypracovávali dopředu. Děkuji.

Domácí úkoly

Pomůcky 4. ročník

V následujícím odkaze naleznete pomůcky a pracovní sešity do       4. ročníku. Chtěla bych vás požádat o nadepsání sešitů a podepsání zakoupených pracovních sešitů.

V odkaze naleznete aktivní odkazy na stránky, kde naleznete pracovní sešity.

Pomůcky 4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Šárka Vozábová