Třída 4. C

Níže naleznete informace k fotografování, které proběhne dne 15. 4. 2021

Vážení rodiče.

Vzhledem k těžké a složité celosvětové situaci, a také nařízením Vlády ČR, jsme tento rok přistoupili k objednávkám On-line. Jsme rádi, že můžeme tento rok alespoň třídám prvních stupňů základních škol zajistit školní fotografie , obzvláště když jsme museli kompletně vynechat focení v loňském roce školním roce.

Focení probíhá za dodržování přísných opatření a pouze ve venkovních prostorách. Elektronické objednávky jsou toho součástí, abychom výrazně, či zcela omezili kontakt fotografa s žáky. Fotíme pouze teleobjektivem ze vzdálenosti 3-5m. V souvislosti s nařízeními Vlády ČR , kdy není dovoleno sdružit žáky bez roušek do jedné větší skupiny, budou společné třídní fotografie letos připravovány formou tabla, tedy grafickým umístěním jednotlivých portrétů žáků na jednu společnou fotografii, Z těchto důvodů také bohužel musíme vynechat i malé společné skupinky.

​Objednávku lze učinit až po focení, tedy v momentě, kdy budete vědět objednávkové číslo vašeho dítěte (které získá právě při focení) na tomto odkazu:

www.foto-tichy.cz/skoly2021

Po vyplnění základních údajů se otevře list s nabídkou služeb, kde vyberete požadovaný produkt a v příslušném počtu kusů.

Berte prosím na vědomí, že odeslání objednávky je závazné a že tím zároveň vyjadřujete souhlas s focením Vašeho dítěte pro účely zajištění této služby.

V případě jakýchkoli dotazů, či nutnosti opravy objednávky nás neváhejte kontaktovat na tel.: 602624715 , či E-mailu: petr@foto-tichy.cz

Předem moc děkujeme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Za FOTOateliér Tichý

Petr Tichý

V prvním týdnu prezenční výuky odpadá odpolední vyučování.

Rozvrh pro prezenční výuku od 12. 4. 2021

Rozvrh od 12. 4.

Rozvrh pro distatnční výuku

• rozdělení do skupin naleznete v mailu

800- 845

900- 945

1005 -1050

1100- 1145

POOSVVLČJM1M2
ÚTM3AJČJ
STČJ1AJČJ2M
ČT MČJ
ČJ3PřvM

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení

Týdenní plány

Naleznete v Teamsech v souborech.

Tyto plány slouží jako informace pro děti, které jsou nemocné. Prosím, aby ti, kteří do školy chodí, cvičení nevypracovávali dopředu. Děkuji.

Domácí úkoly

26. 4. 2021 - odevzdání čtenářského deníku za leden - duben - alespoň jedna kniha

7. 5. 2021 - odevzdání čtenářského deníku za květen - jedna kniha

Pomůcky 4. ročník

V následujícím odkaze naleznete pomůcky a pracovní sešity do       4. ročníku. Chtěla bych vás požádat o nadepsání sešitů a podepsání zakoupených pracovních sešitů.

V odkaze naleznete aktivní odkazy na stránky, kde naleznete pracovní sešity.

Pomůcky 4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Šárka Vozábová