Třída 4. A

Asistent pedagoga: Kateřina Dušičková

Zastupující TU: Simona Jelínková

AKTUÁLNÍ INFO - akce - děti přijdou normálně připravené na vyučování

čtvrtek 30.9. - beseda/teorie s Městskou Policií na téma Cyklista, v říjnu pak i s praxí na kole 🙂

pondělí 4.10. - beseda na téma Prevence úrazů - organizační malá změna rozvrhu - 4. vyuč. hodinu půjdeme na oběd, poté beseda a odpolední vyučování

úterý 5.10. - beseda na téma Abeceda peněz s Českou spořitelnou

7.9. Třídní schůzky - zápis z třídních schůzek + info, přihlášky zájmové kroužky

klikněte na jeden z odkazů/dokumentů níže:

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 7.9.2021

Info zájmové kroužky 2021

Přihláška Rytmik 2021

DDM nabídka kroužků 2021

1.9. Informace pro další dny

čtvrtek 2.9. - třídnické práce, tvorba pravidel, klíčky od skříněk, vysvětlení rozvrhů, konec výuky po 4.vyuč. hodině (11:45hod) - s sebou: svačinu, pití, penál

pátek 3.9. - cvičení v přírodě - sportovní hry, zdravověda - s sebou sportovní oblečení a obuv, pití, svačinu, psací potřeby

od pondělí - výuka dle rozvrhu (přinést cvičební úbor, kufříky)

UPOZORNĚNÍ JÍDELNA: 1) je otevřena pro obědy již od 10.30

2) Cesta do školní jídelny se v současné době opravuje. Není možné, aby žáci chodili do ŠJ ulicí Dukelskou. Je třeba (cca měsíc) chodit zadním vchodem – po ulici Školská, kolem bývalé prádelny, z ulice Suchardova. Upozorněte děti na zvýšenou bezpečnost – i tímto jediným možným vchodem jezdí zásobování, někdy i jiná vozidla.

26.8. - Školní rok 2021/22

Školní rok 2021/2022 začne 1.9.2021, výuka začne v 8:00 a skončí v 8:45.

Tento den také proběhne testování na COVID 19. Prosím o přečtení informací na hlavní stránce webu školy. Další testování na COVID 19 proběhne 6.9. a 9.9.2021. Dále bude upřesněno.

Dne 3.9. proběhne cvičení v přírodě.

Dne 7.9. online třídní schůzky 17:00 - 17:30 na Teams.

V tomto školním roce také proběhne plavání (pro nás termíny v únoru a červnu) a také škola v přírodě (v II. pololetí, termín a místo bude upřesněno).

Školní potřeby a pomůcky v prvním týdnu výuky.