Třída 4. A

O nás

Třídní učitel: Romana Dobiášová

Asistent pedagoga: Kateřina Dušičková

Zastupující TU: Simona Jelínková
 

Aktuality

AKTUÁLNÍ INFO

5.11. Výuka - vzhledem k nefunkčním Teamsům na mé straně, zasílám učivo touto formou.

ČJ - PROSÍM, čtěte! Po návratu do školy budeme prezentovat svou knihu, někdo již čtě několikátou v pořadí.

VL: opakování z minulé hodiny MĚSTA ČR, projít prezentaci, zkusit si vyplnit úkoly, otázky: https://slideplayer.cz/slide/11192815/

dnes VODSTVO ČR: přečíst si prezentaci zde: http://www.zsmshornilibchava.cz/wp-content/uploads/2013/12/VY_32_INOVACE_03_06_VL_4_r_7_Vodstvo_Ceske_republiky.pdf

zkusit si odpovědět na otázky: Co je pramen? Jaký je rozdíl mezi jezerem a rybníkem? Co je to soutok? Do jakého povodí patří Milovice?

3.11. POZOR! Od zítra tedy čtvrtek 4.11.2021 je online výuka. Vyučuje se v Teamsech dle rozvrhu vše, kromě výchov (VV,HV,TV). Zítra bude ještě jedna změna, 4.hod budeme spojeni celá třída a vezmeme si matematiku (nebude tedy informatika), ani 5. půlená hodina ČJ.

3.11. Vážení rodiče,

v současné chvíli chybí více jak polovina dětí ze třídy. S dětmi, které jsou ve škole opakujeme, nemohu jet s učivem dál. Procvičujte proto, prosím, především: písemné sčítání, odčítání a násobení (některé děti stále problém s násobilkou), kořen slova, rozdíl mezi předložkou a předponou, tvrdé a měkké souhlásky, vyjmenovaná slova.