Třída 3. C

asistent pedagoga: Monika Kubínová

Zastupující TU: Mgr. Libuše Košvancová

Zástupce třídy a pokladník: Tereza Veselá

třídní účet: 1080327023/0800 - do zprávy pro příjemce vždy uvádějte jméno dítěte, děkuji

V letošním školním roce budou opět hrazeny pomůcky na VV. V letošním roce došlo na navýšení ceny.

Částka za pomůcky je 200 Kč.

Bankovní spojení: č. ú. 1098378013/3030 (Voluntarius)

Variabilní symbol: datum narození ve formátu ddmmrr (např. 010798 pro narozené 1. 7. 1998)

Zpráva pro příjemce: jméno žáka a třída

Dobrovolný příspěvek na Voluntarius je stále 100,- a hradí se na stejný účet.

Školní rok 2023/24

Zakončení školního roku:

Středa 19.6. – na naší škole nepůjde elektřina, takže jsem pro děti vymyslela program mimo školu. Budou potřebovat s sebou: batoh, penál, svačinu, pití, notýsek do družiny a klíče. Konec výuky bude v 11:45
Čtvrtek 20.6.- Město pořádá den se záchrannými složkami na Hakenově stadionu, kterého se účastníme. S sebou: batoh, pití, svačinu, klíče a notýsek do družiny. Konec výuky v 11:45.
Pátek 21.6. – Mirákulum – tento den jdeme do Mirákula. Kdo bude chtít může si s sebou vzít kapesné. S sebou: batoh, pití, svačinu, klíče a notýsek do družiny.
Pondělí 24.6. – Vybírání učebnic – Tento den vybírám učebnice – Prosím všechny, aby učebnice zkontrolovaly, případně zalepili či opravili. Když bude učebnice ve velmi špatném stavu, budu řešit náhradu škody. Konec výuky v 11:45.
Úterý 25.6. - Plavání – vše jako předešlý týden. Konec výuky v 11:45.
Středa 26.6. – Proběhne Akademie školy (v dopoledních hodinách je pro žáky školy, v podvečer pro rodiče)
= naše třída nacvičuje vystoupení na tuto akci s názvem „Pomáda“ – prosím o pomoc dětem při přípravě (dívky by měly mít sukně a jednobarevné tričko – nejlépe bílé, chlapci džíny, nebo džínové kraťasy, také nejlépe jednobarevné tričko bez potisku – bílé, a kdo by měl, tak by se hodila pro chlapce černá nebo dřínová bunda alá pomáda.)
Čtvrtek 27.6. - Vysvědčení – Děti odcházejí domů po 1.vyučovací hodině.
Pátek 28.6.- ředitelské volno

Aneta Svobodová a Monika Kubínová