Třída 3. B

KROUŽKY

kroužky nabízené školou:

Nabídka dětem

stránky nabízených kroužků Rytmik + přihláška:

Přihláška Rytmik

další nabídka:

Kroužek angličtiny

Kroužek florbalu

Miliklub angličtina

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

souhlas rodičů

7.9.2021

VŠI

Jelikož se nám ještě stále ve třídě objevují vši, je opravdu NEZBYTNĚ NUTNÉ, abyste řádně dětem prohlédli hlavy. Pokud tyto "neřády" objevíte, musí dítě zůstat doma léčené 3 dny!

PLAVÁNÍ

Jelikož se z nás již stali super plavci, často se potápíme. Velké problémy nám činí dlouhé vlasy a ofiny v očích. Prosím, kupte děvčatům koupací čepici (gumovou). Lépe se nám také potápí a hledají předměty v bazénu, když máme brýle. Dopřejte dětem pohodlnější plavecký výcvik. Děkuji :o)

Vážení rodiče, prosím, aby si děti postupně do školy donesly 1 krabičku od bonboniéry (nejméně 25cm x 25cm a 10 šroubků délka 2,5cm - 3cm). Šroubky se budou šroubovat do přinesené krabice.  (donést         do 8.10.)

UPŘESNĚNÍ HODIN ČJ:

• pondělí: jen mluvnice (děti nosí zelenou učebnici ČJ)
  • úterý: jen mluvnice (zelená učebnice)
  • středa - ČJ nemáme
  • čtvrtek: mluvnice a 4. hodinu čtení/psaní (zelená učebnice a čítanka s písankou)
  • pátek: 2. hodinu sloh (zelená učebnice) a 4. hodinu čtení/psaní (čítanka s písankou)

plavecký kurz (každé úterý od 7. 9. 2021 do 16. 11. 2021) a je zcela hrazen školou.

Po dobu plaveckého kurzu dochází ke změně rozvrhu hodin. V úterý budou všichni končit ve 12:40 a ve středu budou všichni končit v 11:45.

• s sebou: plavky, ručník, mýdlo, igelit. taška na mokré prádlo

Seznam pomůcek (je potřeba koupit)

Seznam-pomůcek 2021-22 pro rodiče