Třída 3. B

AKTUALITY

Prosím rodiče, aby při omlouvání svých dětí využili tento formulář:  OMLUVENKA word  (rozkliknout)   na omluvenky (pokud omlouváte přes email ) velmi děkuji 🙂

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

DOMÁCÍ ÚKOLY

Žáci si zapisují domácí úkoly samostatně do úkolníčku.

KREDITNÍ ÚKOLY

DOPIS SENIORŮM

Napiš dopis pro babičku nebo dědečka do domova důchodců a podpoř je v nelehké době.

forma: psané ručně, psané v PC

Přines do školy v pondělí 30.11., nebo pošli na mail.

Zapojit se mohou i rodiče. 🙂

VÝUKA OD 31.11.

Každý den začneme srazem před školou. ("zde rozkliknout" MÍSTO SRAZU) V 7:40 odchází celá třída společně do šatny. Děti do šatny odvádí paní asistentka Tomečková.

Pokud přijde někdo později, není důvod panikařit – před školou bude pan školník v čase 7:50-8:00 a následně i paní vrátná- pustí žáky do školy individuálně

ZMĚNA bude pouze ve středu a v pátek, kdy mají žáci 1. hodinu tělocvik – počkají před školou na paní učitelku Bláhovou a půjdou ven.

Výuka bude probíhat dle rozvrhu "zde rozkliknout":

V hodinách hudební výchovy (s paní učitelkou Koutskou) budou žáci také chodit ven.

Hodiny anglického jazyka budou ve třídě, žáci se nedělí do skupin.

Tělocvik bude bez běhání, sportování, hudební výchova bude bez zpívání.

Do školy, prosím, dejte dětem dostatek roušek (ideálně v pytlíku) a teplou mikinu – ve třídách budeme často větrat. Nutné je také, aby všichni žáci měli bačkory (ať nám nenastydnou).

Při svačinách a o přestávce musí žáci sedět v lavicích – prosím, připravte na to děti. Na chodbu smí žáci pouze pokud jdou na toaletu.

Pokud budou žáci vykazovat známky nemoci – prosím nechejte si je doma. V případě, že budou mít žáci příznaky onemocnění ve škole – budeme vám volat a vyžadovat, ať si je vyzvednete ve škole.

Školní družina

Bude fungovat ranní družina od 6:30 a žáci budou v naší třídě. Odpoledne budu žáci opět v naší třídě, družina funguje do 16:30.

Družinářky: Po, St – paní E. Vávrová

Út, Čt, Pá – paní K. Tomečková

Je důležité, aby žáci nosili družinové notýsky každý den!

PRO ŽÁKY, KTEŘÍ NENAVŠTĚVUJÍ ŠKOLNÍ DRUŽINU:

V případě zájmu o stravování je nutné kontaktovat a přihlásit se ve školní jídelně. Zde vám předají informace ohledně organizace.

O NÁS

Třídní učitel: Mgr. Barbora Nováková

email: barbora.novakova@zsmilovice.cz

tel. do kabinetu: 313105004

konzultační hodiny: pátek 7:15-7:50, dle domluvy i v jiném termínu.

Na konzultaci je nutné přijít v roušce

Asistentka: Kristýna Tomečková

kristyna.tomeckova@zsmilovice.cz   - možno kontaktovat i ohledně družiny

Zastupující TU: Bc. Romana Dobiášová