Třída 3. B

BALÍČEK SE "ZÁBAVOU"
Od pondělí (po 14. hodině) do středy (do 16 hod)  bude před školou připraven balíček pro každého z vás. V balíčku budou obrázky k vyjmenovaným slovům po M a hry Dobble - jedna na vyjmenovaná slova, jedna na matematiku.  Můžete si doma procvičovat a zároveň si hrát. Po návratu do školy si hry přinesete, budeme si hrát společně 🙂
Možná vás v balíčku bude čekat ještě malé překvapení 🙂
Vyzvednutí balíčku je dobrovolné. Ale kartičky s obrázky se budou hodit do hodin českého jazyka. Kdo si nevyzvedne, bude si muset nechat v sešitu místo pro jejich nalepení!

Při online hodině stále platí to, že žáci musí být na hodině přítomni – nestačí pouze zapnout počítač a dělat něco jiného. Pokud žáci nereagují na vyvolání několikrát v hodině, budou mít neomluvenou hodinu. V případě, že je problém s technikou, mají žáci toto nahlásit neprodleně. (Žáci umí napsat do chatu, omluvit se  atd.)

Dále prosím domluvte dětem, aby při psaní zpráv (mně i paní asistentce) používaly oslovení a zprávy formulovaly ve slušném znění. Důrazně žádám žáky, aby netykali paní asistentce.

Prosím rodiče, aby při omlouvání svých dětí využili tento formulář:  OMLUVENKA word  (rozkliknout)   na omluvenky (pokud omlouváte přes email ) velmi děkuji 🙂

Na webu školy – v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

DOMÁCÍ ÚKOLY

PO SKONČENÍ KAŽDÉ HODINY BUDE KVÍZ, VYPRACUJTE DO 18h-každý den

V HODINÁCH BUDOU NEPRAVIDELNĚ ŽÁKŮM ZADÁVÁNY KVÍZY na 15 minut. Test vypracují  samostatně a  za práci BUDOU HODNOCENI (uvidíte v Bakalářích)

HODNOCENÍ test/kvízu:

10-9 bodů 1

8-7 bodů 2

6-5 bodů 3

4-3 bodů 4

2-0 bodů

ČTENÍ

Žáci mají problém s porozuměním přečteného. Je tedy důležité, aby žáci každý den četli. Prosím, také se jich ptejte, o čem četli.

MINECRAFT

ZÁJEMCI O KROUŽEK:

začíná v týdnu od 8.2.

odkaz pro registraci:

DISTANČNÍ VÝUKA OD 8.2.

8-8:459-9:4510:05-10:5011-11:45
PondělíČAJSČJMA
ÚterýAJČJ
StředaMAČJ
ČtvrtekAJČJ
pátekMAČJ

- Při online výuce platí stejná pravidla, jako v předchozí vlně:

nutnost omlouvání při nepřítomnosti předem

dodržování pravidel slušného chování i při používání chatu

-  prosím procvičujte s dětmi hlavně čtení s porozuměním a násobilku

- Informace ohledně výuky budeme na stránky třídy aktualizovat, prosím kontrolujte je

- Důležité informace jsou také na webových stránkách školy

Bude probíhat online přes MSTeams

PO od 15h do 16h - vych. Tomečková Kristýna

ÚT od 14h do 15h- vych. Cihelková Ilona

Žáci si mohou stravu odebrat výdejovým okýnkem.

V případě zájmu o stravování je nutné kontaktovat a přihlásit se ve školní jídelně. Zde vám předají informace ohledně organizace.

TŘÍDNÍ VÝZVA

PRAVIDLA:

NA SPLNĚNÍ VÝZVY MÁŠ TÝDEN (DO NEDĚLE VEČER)

PRO ODESLÁNÍ FOTOGRAFIE POUŽIJ JAKÝKOLIV ZPŮSOB SOVÍ POŠTY

ZA SPLNĚNÝ ÚKOL MŮŽEŠ ZÍSKAT AŽ 5 BODŮ PRO SVOU KOLEJ

VÝZVA č.3 - VYTVOŘ PŘÍBĚH TAK ABY SLOVA ZAČÍNALA STEJNÝM PÍSMENEM

PREZENTACE - KLIKNI ZDE

Nebelvír 278

Zmijozel 244

Havraspár 202

Mrzimor 174

O NÁS

Třídní učitel: Mgr. Barbora Nováková

email: barbora.novakova@zsmilovice.cz

tel. do kabinetu: 313105004

konzultační hodiny: pátek 7:15-7:50, dle domluvy i v jiném termínu.

Na konzultaci je nutné přijít v roušce

Asistentka: Kristýna Tomečková

kristyna.tomeckova@zsmilovice.cz   - možno kontaktovat i ohledně družiny

Zastupující TU: Bc. Romana Dobiášová