Třída 3. A

Třídní učitel: Bc. Jana Stegmüllerová

Zastupující TU:  Mgr. Roman Juřena

Asistentky pedagoga: Pavlína Ambrožová, Jana Hamáčková

Každou středu mají všichni žáci,kteří potřebují cokoliv dovysvětlit z Aj, přijít do učebny č. 202 v době od 13:00 do 15:00 a přítomné paní učitelky se jim budou věnovat a pokusí se jim pomoci.

Z jiných předmětů mohou žáci využít konzultační hodiny daného vyučujícího.

Na pátek 4.10. přinést na Vv vylisované listy

16. 9. - cvičení v přírodě - Děti oblečeny ve sportovním, s sebou - svačinu, pití,sešítek do družiny.

Dnešní plavání 17.9. - v 1. třídě se postrádají šedivé slipy. Pokud je, prosím, najdete, doneste do školy.

Každý pátek si budou děti nosit sešity domů( český jazyk - školní sešit, matematiku - školní , geometrii, čtení / sloh, pravopisné pětiminutovky, pracovní sešity z Ma). V pondělí si odnesou sešit z diktátů a matematiky - testy. Tyto sešity budou nosit, abyste viděli, co ve škole probíráme a také prospěch dítěte. Prosím, v pondělí zase děti sešity donesou zpět do školy.

Vítejte v novém školním roce!

Akce na školní rok 2019/20

Září - 5.9. - Australský den - projekt, 16.9. - cvičení v přírodě