Třída 3. A

O nás

Třídní učitelka: Romana Dobiášová

Zastupující třídní učitelka: Adéla Křenová

Asistentka pedagoga: Vendula Kydlíčková Hartlová

 

 

Aktuality

Školní rok 2023/24

1.týden školy

V pondělí 4.9. si Vaše děti vyzvedneme před budovou školy s cedulí 3.A v 7:50. Výuka tento den končí v 8:45hod. Projdeme školní řád, info o tomto týdnu a děti dostanou družinové notýsky - pokud jsou do družiny přihlášené.

úterý 5.9. Výuka končí 4. vyuč. hodinu  - s dětmi si rozdáme učebnice, nastavíme pravidla třídy, seznámí se s budovou školy a jejími pravidly, wc apod. S sebou: školní tašku, penál, svačinu, pití, družinové děti notýsek.

středa 6.9. Cvičení v přírodě - výuka končí 4. vyuč. hodinu. Sraz v 7:50 před školou. S sebou: vhodné oblečení a obuv na ven, batoh, pití, svačinu, pláštěnku, družinový notýsek.

čtvrtek - pátel 7.-8.9. Výuka podle předmětů/rozvrhu, ukončena však vždy 4. vyuč. hodinou.