Třída 3. A

Zastupující TU: Mgr. Barbora Nováková

zástupce rodičů: p. Kožnarová

správce třídního fondu:

konzultační hodiny: dle domluvy a potřeby, v roušce

NÁSTUP DO ŠKOL OD 30.11.2020

Dobrý den,

v pondělí se vrací děti do školy. Níže naleznete pár informací.

ŠKOLA
Každý den začnou děti srazem před školou - vlevo od hlavního vchodu u betonové zídkyV 7:40 odchází celá třída společně do šatny. Děti do šatny odvádí paní asistentka Bílková.

Pokud přijde někdo později, není důvod panikařit – před školou bude pan školník v čase 7:50-8:00 a následně i paní vrátná - pustí žáky do školy individuálně. Naše třída si věci ukládá normálně do své šatny tak, jak je zvyklá. Změna bude pouze ve středu, kdy mají žáci 1. hodinu tělocvik – počkají před školou a půjdeme ven.

Výuka bude probíhat dle běžného rozvrhu s tím, že během tělěsné výchovy budeme chodit ven na procházku. v těchto dnech, prosím, děti teple oblékněte. V hodinách hudební výchovy (s paní učitelkou Obalilovou) budou žáci také chodit ven. Hodiny anglického jazyka budou ve třídě, žáci se nedělí do dvou skupin.

Do školy, prosím, dejte dětem dostatek roušek (ideálně v pytlíku) a teplou mikinu – ve třídách budeme často větrat. Nutné je také, aby všichni žáci měli bačkory (ať nám nenastydnou).

Při svačinách a o přestávce musí žáci sedět v lavicích – prosím, připravte na to děti. Na chodbu smí žáci pouze pokud jdou na toaletu.

Pokud budou žáci vykazovat známky nemoci – prosím nechejte si děti doma. V případě, že budou mít žáci příznaky onemocnění ve škole – budeme vám volat a vyžadovat, ať si je vyzvednete ve škole.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Bude fungovat ranní družina od 6:30 a družina funguje do 16:30. Je důležité, aby žáci nosili družinové notýsky každý den!

ŠKOLNÍ JÍDELNA

PRO ŽÁKY, KTEŘÍ NENAVŠTĚVUJÍ ŠKOLNÍ DRUŽINU:

V případě zájmu o stravování je nutné kontaktovat a přihlásit se ve školní jídelně. Zde vám předají informace ohledně organizace.

DALŠÍ OSOBY VE ŠKOLE
Další osoby ve škole jsou nežádoucí, prosím, do školy pouze v nutných případech, po domluvě, či na vyzvání - po zazvonění na zvonek.

R. Dobiášová