Třída 3. A

KONTAKTY

Třídní učitelka: Bc. Romana Dobiášová

Email: romana.dobiasova@zsmilovice.cz

Asistentka pedagoga: p. Naďa Bílková

Zastupující TU: Mgr. Barbora Nováková

zástupce rodičů: p. Kožnarová

správce třídního fondu: 

konzultační hodiny: dle domluvy a potřeby, v roušce

rozvrh hodin od 1.9.

Aktuality

Zápis z třídních schůzek zde TS 9-2020

+ odkaz dle dotazů rodičů "Kde najdu na co Voluntarius přispěl" (našla jsem jen zde, na hlavní straně): https://obcanske-sdruzeni0.webnode.cz/

9.9. Třídní online schůzky

Ve čtvrtek 10.9. jsou ONLINE třídní schůzky od 17:00 na tomto odkazu: https://jitsi.ssps.cz/DOBIASOVAROMANA

7.9. Vzkaz na Bakalářích

Prosím, zkontrolujte si "Komens" (zprávy) v Bakalářích. Píšu tam ohledně sešitů, rozvrhu a třídních schůzek. Třídní schůzky budou online, ve čtvrtek od 17:00 na odkazu: https://jitsi.ssps.cz/DOBIASOVAROMANA

2.9. Skříňky v šatně, učebnice, pomůcky, rozvrh hodin

Klíčky od šaten děti zatím nemají, ve čtvrtek a v pátek toto nevadí (Mirakulum, cvičení v přírodě). V pondělí ráno si děti sundají boty, v ponožkách přejdou do třídy, kam si odloží i oblečení. Děkujeme za trpělivost. V pondělí si děti přinesou PODEPSANÉ nakoupené sešity a pomůcky. Dnes všechny děti dostaly učebnice do 3. ročníku, do příštího týdne prosím obalit a podepsat. Některé děti však musí ještě přinést chybějící učebnice z 2. ročníku, děkuji za spolupráci. Rozvrh hodin platný od 1.9. naleznete ve vedlejším sloupečku pod kontakty, nebo v Bakalářích.

2.9. Mirakulum + cvičení v přírodě

Zítra ve čtvrtek 3.9. jdeme do Mirakula. Sraz v 8:00 před školou, návrat 11:45 ke škole. S sebou: batůžek, svačinu, pití, dobrovolné kapesné (není nutné), sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, družinový notýsek. V případě deště "suchá" varianta.

V pátek 4.9. jdeme na cvičení v přírodě k ohradě s divokými koňmi. Sraz v 8:00 před školou, návrat 11:45 ke škole. S sebou: batůžek, svačinu, pití, sportovní oblečení a obuv, , pláštěnku, družinový notýsek. V případě deště "suchá" varianta.

2.9. VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU

Prosím rodiče, aby věnovali chvilku času a pročetli si informace na stránkách školy:  https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/

28.8. ORGANIZACE PRVNÍHO ŠKOLNÍHO TÝDNE + dále

Úterý 1.9. 8:00 - 8:45  Ve třídě (1. patro, uč. 204) vás přivítá p. uč. Boučková, spolu se uvidíme 2.9.

Středa 2.9. 8:00 - 11:45 Vracení učebnic z druhého ročníku. Třídnické práce.

Čtvrtek 3.9. 8:00 - 11:45 Mirakulum

Pátek 4.9. 8:00 - 11:45 Cvičení v přírodě

Druhý školní týden ve čtvrtek 10.9. proběhnou ONLINE třídní schůzky, odkaz na "místnost" vložím na třídní web v průběhu prvního týdne.

Termíny nejbližšího volna a prázdnin:

28.9. Státní svátek

28.10. Státní svátek

29.-30.10. Podzimní prázdniny

17.11. Státní svátek

23.12.-3.1. Vánoční prázdniny

 

 

30.6.

Milí rodiče, ahoj děti,

zdravím Vás budoucí třeťáky. Užijte si krásné prázdniny. Přeji Vám spoustu prožitých dobrodružství, vzpomínek a zážitků. Nezapomeňte, že se po prázdninách nastupuje do školy 1. září 2020, v tento den Vás přivítá paní zástupkyně a spolu již budeme od 2. září. Moc se na Vás všechny těším!

p.uč. Romana Dobiášová