Třída 3. A

O nás

Třídní učitel: Mgr. Martina Koutská
Zastupující TU: Mgr.

asistentky pedagoga: Jana Vaňková, Monika Hrbková

kontakty:

martina.koutska@zsmilovice.cz

konzultační hodiny: úterý 14.00-14.45 (jinak dle domluvy)

 

Aktuality

nové:  Zápis z třídních schůzky

TŘÍDNÍ SCHŮZKA 7.9.21______

_____________________________________________________________________________________________

 dnes 2.9.21 žáci obdrželi pracovní sešity, sešity na psaní i učebnice. Prosím, obalte je do 10.9.21 (ve škole si nechali Čj a čítanku - donesou domů zítra nebo v pondělí)

  • sraz žáků každý den 7.40 před školou (vlevo, pokud stojíme čelem k budově školy)

 

 PLAVÁNÍ

V letošním školním roce (pokud se nic nezmění) budou žáci absolvovat povinný plavecký kurz. Jelikož epidemiologická situace nedovolila absolvovat v předešlém roce všechny povinné lekce, budou nahrazeny letos. Kurz se koná každé úterý od 7. 9. 2021 do 16. 11. 2021 a je zcela hrazen školou. V případě zdravotních komplikací, které omezují účast vaší dcery/syna kontaktujte TU do 6. 9. 2021 (se žádostí o uvolnění z plaveckého výcviku potvrzenou lékařem).