Třída 2. C

Asistent pedagoga: Radka Benešová
Zastupující TU:

Milí Zvídálci,

poslala jsem na váš email studenta informace pro rodiče. Je potřeba, aby si ho přečetli.

V loňském roce jste měli na matematiku pracovní sešity, které ještě nemáte zcela vypracované. Přineste si je v  pondělí 20.9. do školy. Budeme v nich pokračovat.

Jedná se o tyto sešity:

• Procvičujeme s Matýskem … Počítání do dvaceti … velikost sešitu A5 (barva fialová)
  • Matýskova Matematika 2. a 3. díl … počítáme do deseti, počítáme do dvaceti… Velikost sešitů A4 ( barva zelená a fialová)

Dále od pondělí budete nosit učebnici českého jazyka pro 2. ročník., přinesete si i čítanku, tu si necháme zatím ve škole.

Je potřeba, abyste všichni každý den četli aspoň 5-10 vět, k tomu vám poslouží brožovaná knížečka, kterou jsem vám zapůjčila.

Lenka Kremlíková