Třída 1. B

Třídní účetní: paní Řeháková

Číslo účtu třídy: 2701650726/2010

Vši
Překontrolujte dětem hlavy, opět máme ve škole vešky.
Poslední lekce plavání v úterý 19.11.2019
___________________________________
Školní knihovna vyhlašuje soutěž.
Vyrob ozdobu, kterou si vyzdobíme naši školu. Ozdoba musí být pouze v těchto barvách: bílá, zlatá, červená, zelená.
Ozdobu (označenou jménem a třídou) odevzdej třídní učitelce nejpozději 6.12.2019.
____________________________________
Další lekce plavání v úterý 12.11.2019
____________________________________
Na pondělí 11.11.2019 dejte dětem vytříhané kartičky čísel 6 až 10 a číslo O a kartičky s body (do 10). Děkuji
_________________________________
28.11.2019 pojedeme do divadla Spejba a Hurvínka. Prosím, pošlete na třídní účet 150 Kč. Zaplatíme vstup, vlak a ještě nám zbyde na Mikulášskou nadílku. Děkuji

__________________________________

Další lekce plavání v úterý 5.11.2019. Prosím, nezapomeňte na igelitovou tašku. Některé děti si sprchový gel a 2 ručníky stále nosí v ruce na bazén.

FOTKA

Foto ze včerejšího focení vyjde 13.11. v regionálním Deníku

www.denik.cz/nasiprvnaci

___________________________________

Ve středu 23.10. se budeme fotit do novin. Fotí se všichni prvňáci v našem okrese. O jaké noviny a kdy vyjdou zjistím ve středu a napíši Vám. Fotíme se druhou vyučovací hodinu.

__________________________________

Plavání - paní plavčice doporučují na plavání pořídit plavecké brýle (bez zakrytí nosu)

PLAVÁNÍ

22.10. pojedeme plavat. S sebou: batůžek se svačinou a pitím. Do batohu dát igelitovou tašku a v ní: 2 ručníky (jeden mají k bazénu a druhý do sprchy), mýdlo, šampon, plavky, hřeben, koupací čepici (není nutná), potápěčské brýle (doporučujeme). Holky budou mít vlasy sepnuté do gumičky. Sejdeme se v šatně, odjezd autobusu je po 8,00hod. Příjezd cca v 11,45hod.

Pokud se dělá někomu špatně, informujte nás. Nezapomeňte podat lék proti nevolnosti. Jezdíme do bazénu v Čelákovicích.

Děti, které chodí do ŠD budou mít s sebou družinový notýsek a čip na oběd! Všechny děti budou mít klíček od šatny . Po návratu budeme mít ještě poslední vyučovací hodinu - hudební výchovu.

_________________________________________

Prosím, nezapomeňte posílat vystříhaná písmenka dle aktuálního čtecího listu. Jen velká. Děkuji.

___________________________________________

Na středu (2.10.2019) si všichni donesou desky na písmenka a vystříhaná písmenka A, Á, M, T, U, Ú. Každý týden budeme přidávat další písmenka, která se naučíme. Prosím, neposílejte všechna písmenka. Také na středu potřebujeme desky s čísly 1-5, kartičky s body (1-5), znaménka větší, menší, rovná se.

____________________________________________

Domácí úkoly jsou vždy zadány v "Bakalářích". DÚ je každý den mimo středy. Prosím podepsat DÚ. Nově se čte každý den čtecí list a vždy za každý den podepsat.

___________________________________________

Sběr baterií a elektrospotřebičů posílejte, prosím, jen v pondělí, kdy před vyučováním toto kolegyně eviduje.

___________________________________________

Vážení rodiče, dejte dětem ubrousek na lavici pod svačinku.

__________________________________________

Také je vybavte balíčkem papírových kapesníků. Nebudeme vybírat pro celou třídu, ale každý bude mít své kapesníčky.

__________________________________________

Kdo nemá ze školky, zakoupí písmenka, čísla na vystříhání a desky. Desky budou mít děti ve škole a postupně jim budete vystříhávat písmenka a čísla. Nepotřebujeme vše najednou.

_________________________________________

Připomínám potvrzení o zdravotní způsobilosti na plavání.

_________________________________________

Pokud někdo máte možnost věnovat třídě papíry na kreslení, tisk (mohou být i z jedné strany potisknuté), či jiný materiál např. na VV. Děkuji.

----------------------------------------------

Připomínka: potřebujeme mazací tabulku a fix. Nutně.

-----------------------------------------------

Věšky!!!!! Překontrolujte dětem hlavy, prosím.

Vyúčtování stmelovacího kurzu:

Vlak 8 Kč a jídlo 6 Kč. Celkem 14 Kč na žáka - uhradíme z peněz třídního fondu

------------------------------------------------

Děti budou nosit domů k obalení pracovní sešity a sešity. Prosím obalte. Děkuji

------------------------------------------------

V sekci "Žáci" máte nabídku kroužků pro letošní školní rok

-----------------------------------------------

V letošním školním roce budou žáci absolvovat povinný plavecký kurz, který se bude konat od 15.10. 2019. V případě zdravotních komplikací, které omezují účast vaší dcery/syna kontaktujte TU do 30. 9. 2019 (se žádostí o uvolnění z plaveckého výcviku potvrzenou lékařem).

Děti budou potřebovat posudek od lékaře o zdravotní způsobilosti - pokud Vaše dítě bylo na táboře, již tento dokument máte (má platnost 2 roky). Přineste do školy, udělám si kopii a originál vrátím.