Třída 1. B

Třídní učitel: Ing. Bc. Ivana Králová

Asistent pedagoga: Dana Šebestová, Dis.

Zastupující učitel: Mgr. Jana Bezuchová

Vyučující : HV - Špinková Marcela, DiS

AJ -  Mgr. Jana Bezuchová a Veronika Červinková

Časp - Hana Dann

Třídní důvěrník a účetní: Petra Řeřábková

číslo účtu: Equa  bank, č. ú. 1035805831/6100 (do poznámky jméno dítěte)

STRÁNKY SKŘÍTKŮ FARMÁŘŮ

________________________

Na pondělí 10.1.2022 na hodinu Časp si každý donese stavebnici

________________________

ČTENÍ

Trénujeme čtení každý den. Děti čtou z vlastních knih (můžete zapůjčit v knihovně). Slova, která nejdou přečíst, mohou děti vyskládat z písmenek. Již nedávám čtecí listy.

• snažíme se číst rovnou celá slova ( pozor, pusinka se nehýbe - pouze očička "hláskují". Pusinka řekne až celé slovo)
  • některé děti si delší slova dělí na slabiky - je to možné, není nic proti ničemu

Domácí úkoly jsou zapsány v Bakalářích

PLAVÁNÍ

V letošním školním roce (pokud se nic nezmění) budou žáci absolvovat povinný plavecký kurz. Kurz se koná každé úterý od 31. 5. 2022 do 28.6. 2022 a je zcela hrazen školou. V případě zdravotních komplikací, které omezují účast vaší dcery/syna kontaktujte TU do 20. 5. 2022 (se žádostí o uvolnění z plaveckého výcviku potvrzenou lékařem).