Třída 1. A

________________

Prosím, hlídejte si zapsání nepřítomnosti i v ŽK (nestačí jen do mailu). Děkuji

Připomínám......

Děti, které nemají půlenou hodinu mohou být doma nebo v ŠD. Do ŠD děti pustíme před vyučování - ne v průběhu vyučovací hodiny.

_______________

Prosím, pošlete do školy desky s písmeny a číslice (někteří ve škole již mají)

____________

Na čtvrtek si mají děti donést na hodinu ČaSP přírodniny (listy, plody, větvičky..)

______________

Dnešní plavání - chlapci

Postrádáme šedivé slipy. Pokud najdete, pošlete do školy, prosím.

PLAVÁNÍ

24.9. pojedeme plavat. S sebou: batůžek se svačinou a pitím. Do batohu dát igelitovou tašku a v ní: 2 ručníky (jeden mají k bazénu a druhý do sprchy), mýdlo, šampon, plavky, hřeben, koupací čepici (není nutná), potápěčské brýle (nejsou nutné). Holky budou mít vlasy sepnuté do gumičky. Sejdeme se v šatně, odjezd autobusu je v 8,00hod. Příjezd cca v 11,45hod.

Pokud se dělá někomu špatně, informujte nás. Nezapomeňte podat lék proti nevolnosti. Jezdíme do bazénu v Čelákovicích.

Děti, které chodí do ŠD budou mít s sebou družinový notýsek a čip na oběd! Všechny děti budou mít klíček od šatny . Po návratu budeme mít ještě poslední vyučovací hodinu - budeme kontrolovat kufříky a malovat.

________________________

Vyúčtování stmelovacího kurzu:

Vlak - 8,-Kč, jídlo - 6,-Kč - celkem vyšel kurz na 14,-Kč na žáka (platí se z třídního fondu)

Pozor!!! Mezi indiány máme vešky, překontrolujte dětem hlavy, prosím.

__________________________

V sekci "žáci" máte nabídku kroužků pro letošní školní rok.

__________________________

V letošním školním roce budou žáci absolvovat povinný plavecký kurz, který se bude konat od 10. 9. 2019 do 8. 10. 2019. V případě zdravotních komplikací, které omezují účast vaší dcery/syna kontaktujte TU do 6. 9. 2019 (se žádostí o uvolnění z plaveckého výcviku potvrzenou lékařem).

Děti budou potřebovat posudek od lékaře o zdravotní způsobilosti - pokud Vaše dítě bylo na táboře, již tento dokument máte (má platnost 2 roky). Přineste do školy, udělám si kopii a originál vrátím.

Podrobněji na třídní schůzce.

INDIÁNI

29 žáků