Třída 3. C

asistent pedagoga: Monika Kubínová

Zastupující TU: Mgr. Libuše Košvancová

Zástupce třídy a pokladník: Tereza Veselá

třídní účet: 1080327023/0800 - do zprávy pro příjemce vždy uvádějte jméno dítěte, děkuji

V letošním školním roce budou opět hrazeny pomůcky na VV. V letošním roce došlo na navýšení ceny.

Částka za pomůcky je 200 Kč.

Bankovní spojení: č. ú. 1098378013/3030 (Voluntarius)

Variabilní symbol: datum narození ve formátu ddmmrr (např. 010798 pro narozené 1. 7. 1998)

Zpráva pro příjemce: jméno žáka a třída

Dobrovolný příspěvek na Voluntarius je stále 100,- a hradí se na stejný účet.

Školní rok 2023/24

CHTĚLA BYCH ZA VŠECHNY DĚTI MOC PODĚKOVAT RODIČŮM ELIŠKY ZÁHOŘÍKOVÉ, KTEŘÍ NÁM ZAKOUPILI ŽIVÝ VÁNOČNÍ STROMEČEK.

ORGANIZACE PŘEDVÁNOČNÍHO TÝDNE:

​STŘEDA 20.12.: červené oblečení

ČTVRTEK 21.12.: první a druhou hodinu budeme mít vánoční turnaj ve vybíjené, třetí hodinu půjdeme na exkurzi do kostela, čtvrtou hodinu budou mít děti normálně svoji vyučovací hodinu.

PÁTEK 22.12.: Je poslední den výuky. Děti tento den budou potřebovat jen penál, pití a svačinku.
První dvě hodiny se budeme normálně učit.
Poslední dvě hodiny budeme mít ve třídě vánoční jarmark (děti celý týden sbírají zlaťáky na nákupy).
Proběhne tajný ježíšek (na ten se těší nejvíce) a budeme zpívat, tancovat a radovat se.
Děti mohou donést cukroví na ochutnávku pro sebe a kamarády.
Dále jsem dětem říkala, že kdo bude chtít, tak si může přinést oblíbenou společenskou hru.
Oblečeni mohou přijít, jak chtějí, vánoční doplňky jsou vítány. Konec vyučování bude dle rozvrhu v 11:45.

Moc se těšíme na společně strávené předvánoční chvíle.

Aneta Svobodová a Monika Kubínová