Třída 9. A

Třídní učitel: Ing.Bc. Lenka Kroupová
Zastupující TU: Mgr. Jana Šedová

Termíny přijímacích zkoušek najdete na:

Všechny důležité informace týkající se přijímacího řízení na SŠ a SOU jsou umístěny na stránkách školy v záložce "Žáci" - "Vycházející žáci"

Žáci, kteří by chtěli uplatnit možnost delší časové dotace u přijímacích zkoušek, musí podat s přihláškou formulář z PPP. Ten je možné získat v PPP po objednání – pokud máte zprávu platnou do konce školního roku, stačí pouze konzultace a hned vám potvrdí formulář, pokud zpráva končí dříve, je nutné nové vyšetření a tedy se ihned objednávejte do poradny.

Angličtina

Všichni žáci, kteří potřebují cokoliv dovysvětlit z Aj,  mohou přijít do učebny č.202 každou středu v době od 13:30 do 15: 00h.  Přítomné paní učitelky se jim budou věnovat a pokusí se jim pomoci.

Z jiných předmětů mohou žáci využít konzultační hodiny daného vyučujícího.

Informace ředitelky školy

Vzhledem k organizačním opatřením a zabezpečení výuky anglického jazyka jsme ve škole přijali toto opatření:

žáci skupiny AJ, kterou vyučovala paní učitelka Ramšáková, bude do prosince vyučovat paní učitelka Alena Breu.

Od ledna 2020 přijímáme novou učitelku AJ.