Třída 9. A

O nás

Třídní učitel: Mgr. Jana Šedová
Zastupující TU: Mgr. Karolína Burešová

 

Aktuality

Školní rok 2023/24

Uvidíme se 4. 9. 2023

Sejdeme se ráno v 7:30 u staré školy, půjdeme do 1. tříd a dostaneme informace k vítání prvňáčků. Po jejich přivítání půjdeme do tělocvičny, kde proběhne poučení na začátku školního roku a potom již jdete domů 😃
V naší třídě se přivítáme až v úterý 5.9., kdy budeme mít společné 4 vyučovací hodiny. Odnesete si domů nové učebnice a upřesníme si všechny informace k průběhu školního roku. Prosím, již je nutné mít s sebou klíček od skříňky a přezůvky! 🦶
Středa 6.9. - cvičení v přírodě formou přípravy aktivit pro 1. třídy v okolí školy - 4 vyučovací hodiny - podrobné informace si řekneme v pondělí.             Odpoledne jsou TŘÍDNÍ SCHŮZKY od 16:30!!!

Čtvrtek a pátek 7. a 8. 9. -
výuka podle rozvrhu, ale jen 5 vyučovacích hodin.
🤩

Všechny informace budou průběžně zasílány přes Bakaláře . Prosím sledujte.

Připomínáme, že i v tomto školním roce budou výtvarné pomůcky hrazeny z fondu Voluntaria. Prosíme tedy všechny o zaplacení částky 300 Kč - údaje k platbě jsou na webu školy v záložce Škola - Voluntarius.