Třída 9. A

Třídní učitel: Mgr. Jana Slavíková
Zastupující TU: Mgr. Jiřina Šosová

Vítám všechny v novém kalendářním roce 2021 a - bohužel - opět začínáme online výukou. Níže  zaslaný RH platí zatím od 4. 1. 2021, sledujte další informace na web. stránce naší třídy.

RH pro 9. A platný od 4.1.2021

Informace Obchodní akademie v Lysé n. l.

OA Lysá n. L.

Informace MŠMT pro žáky 9.r.

SOŠ inf a spojů a SOU Kolín

Leták deváťáci

Den otevřených dveří SOŠ zdravotn.

Dopravní škola

DOD Gymnázium v Nymburce 2

SOŠ a SOU Horky

Pozvánka DOD

Didakta

OA Ml. Boleslav

Den otevřených dveří na Gymnáziu

Zpráva pro rodiče i žáky:

na základě výběru žáků a po dohodě s nimi budou v brzké době vyhotoveny a poslány jejich mikiny pro "deváťáky". Cena jedné mikiny s potiskem dle vlastního výběru je 460,- Kč. Tyto peníze žáci přinesou do školy v týdnu od 1. 2. do 5. 2. 2021 p. Haně Šumpíkové do kanceláře.

informace o revitalizaci Lesopark

SOŠ a SOU Horky

POZOR na změnu:

Změna RH-9. A

Jinak se zatím nic nemění, stále pokračujeme v distanční výuce. Pouze v pátek 29. 1. 2021 máte pololetní prázdniny (jednodenní).

kritéria - OA Mladá Boleslav

Připomínám - peníze na Vámi objednané mikiny musíte donést během příštího týdne do školy p. H. Šumpíkové (přízemí, prostřední kancelář). Cena je 460,- Kč.

Prosba ze strany p. sekretářky - noste peníze (pokud možno) přesně; nemají často na vrácení do 500,- Kč. Děkuji.

Další informace důležité: prosím o zaslání urychleně na můj mail (jana.slavikova@zsmilovice.cz) adresy SŠ Vašich dětí, kam se hlásí, musí být přesné i s PSČ a OBOREM, který na škole bude žák studovat. Navíc k mailu musí žáci připsat svůj mail a tel. číslo a jméno rodiče, kterého chtějí mít na přihlášce (matku nebo otce). Oba nelze. K nim se potom bude SŠ obracet. Ve škole musím do Bakalářů vložit všechny údaje a to nelze během jednoho dne vzhledem k tomu, že nejsme denně v práci a údajů je mnoho. Pak teprve mohu přihlášky vytisknout a předat Vám pro potvrzení u lékaře. Navíc - nepůjdeme-li v únoru do školy, Váš termín se krátí.

Na WEBu školy budou novější kritéria hodnocení žáků v rámci distanční výuky. Bližší vysvětlení podám v příští hodině online.

Navíc lze procvičovat i na zaplacených str. Didakta (odkaz výše); Datakabinet.

RH nově od 8. 2. 2021

Přijímačky nanečisto

Vaše objednávka mikin byla navýšena o částku 25,- Kč (barva na "smajlíku"). Zaplatíte při převzetí mikiny ve škole. Fa okopíruji.

Mikiny - fa