Třída 8. C

Asistentka pedagoga:
Hana Dann, Eva Vávrová

19. 2. Změna v rozvrhu

od čtvrtka, 25. 2. se přesouvá online výuka Zeměpisu - ze 4. vyučovací hodiny na 2. vyučovací hodinu. Jinak je vše stejné.

INFORMACE K HODNOCENÍ ŽÁKŮ VE VYSKAKOVACÍM OKÉNKU NA HLAVNÍ STRÁNCE WEBU ŠKOLY. ZNÁMKY JSOU NADÁLE ZAPISOVÁNY DO BAKALÁŘŮ

5. 2. 2021 - vložen rozvrh hodin platný od 8. 2. 2021

Rozvrh od 8. 2. 2021

Vyučovány budou hodiny označené modrým puntíkem a k nim nově přibudou hodiny označené červeným puntíkem.

Prosím o včasné omlouvání absence žáků na online výuce - vidíte v Bakalářích!

Pokud chcete, aby Vaše dítě odebíralo v době distanční výuky ve školní jídelně obědy - více informací na webu školy "vyskakovací okénko" vpravo dole

V případě potřeby je možnost požádat o konzultaci paní školní psycholožku J. Čmuhařovou nebo speciálního pedagoga L. Nachlingera. Vždy je nutné je nejprve kontaktovat na jejich školních emailech.

Informace k omlouvání žáků v  distanční výuce.

V době distanční výuky platí stejný režim, jako když jsme ve škole, tedy omlouvání skrze Bakaláře - Komens s uvedením důvodu, proč se výuky žák nemohl účastnit.

Na oficiálních stránkách školy v sekci ŠKOLA, záložka VÝUKA V DOBĚ KORONAVIRU (https://zsmilovice.cz/vyuka-v-dobe-koronaviru/)  je vložena prezentace Office 365 Teams. V případě problémů s přihlašováním se, prosím, podívejte do návodné prezentace.

• 2. 10. Dodatky ke školnímu řádu na webu školy

v Dokumentech jsou dodatky ke školnímu řádu: Distanční výuka a Dodatek v Pravidlech pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků - Dodatkové známky v průběžném hodnocení.

• 9. 9.

Třídní schůzky 9/2020

Třídní Schůzka 9-2020 (002)

Recyklohraní - Sběr baterek, elektrospotřebičů, mobilů a starého papíru

Čas : 7 -7:45 hodin

Termíny sběrů :

Sběr baterek, elektrospotřebičů, mobilů – 16.10.

Sběr baterek, elektrospotřebičů, mobilů – 6.11.

Sběr baterek, elektrospotřebičů, mobilů – 15.1.

Sběr baterek, elektrospotřebičů, mobilů – 26.2.

Sběr baterek, elektrospotřebičů , mobilů – 26.3.

Sběr se uskuteční na dolní i horní budově školy(Pionýrů i Školská)!!!

Sběr papíru - Každý týden ve středu na horní budově!!!