Třída 5. A

O nás

Třídní učitel: Romana Dobiášová romana.dobiasova@zsmilovice.cz
Zastupující TU: Barbora Nováková

Asistentka pedagoga: Kateřina Dušičková

 

Aktuality

Školní rok 2022/23 - 5.A

31.8. Dobrý den,

ve čtvrtek 1.9. 2022 se na Vás budeme těšit ve třídě 5.A, učebna 204 (naproti želvě) od 8:00 - 8:45 hod.

S sebou dobrou náladu 🙂

Dobrý den,

Vážení rodiče vítám Vás v novém školním roce a zasílám několik informací na nejbližší školní dny.

pátek 2.9.2022 proběhně cvičení v přírodě. V 8:00 se sejdeme před školou. S sebou vhodné oblečení a obuv, svačinu, pití, pláštěnku, psací potřeby, kdo má - prosíme šátek, látkový kapesník, nebo kus látky na hru. Výuka tento den bude ukončena v 11:45hod. Děti jsem dnes také prosííla, aby zítra donesly klíček od skříněk. Měly jim zůstávat, ale vedení školy rozhodlo o výměně skříněk u 5. ročníků z menších za větší 🙂

pondělí 5.9.2022 proběhnou třídnické práce (rozdání učebnic, vytvoření třídních pravidel). S sebou školní tašku, penál, úkolníček. Výuka tento den ukončena v 11:45hod.

Od úterý 6.9.2022 výuka dle rozvrhu. A také odpoledne proběhnou třídní schůzky ve škole od 16:30hod - hromadné, kde zkontrolujeme mimo jiné Vaše údaje a změny (telefonů, adres apod.)

Ve středu 7.9. do středy 8.9. pojedeme jako první z 5. ročníků na adaptační seznamovací kurz do Nymburka. Podrobnosti budou upřesněny co nejdříve (čekám na cenu stravného, které budete spolu s jízdným hradit). Program od Semiramisu a nocleh jsou hrazeny školou.

V případě nejasností mne, prosím, kontaktujte.

S pozdravem
Romana Dobiášová
třídní učitelka 5.A​