Třída 4. D

IMG_20200903_091013

Třídní učitel: Bc. Zuzana Carvová

Zastupující TU: Mgr. Martina Koutská

Asistent pedagoga: Dana Šebestová, DiS.

ČJ: Bc. Ratajová Milena

AJ: Mgr. Lukáš Nachlinger, Veronika Červinková

HV: Mgr. Jana Obalilová

TV: Mgr. Martina Koutská

Třídní účetní: Hana Michalová

Třídní důvěrník: Kateřina Bíbová

Konzultace: pondělí 14:00-15:00

10. 9. 2020   17:00

Třídní schůzky budou probíhat online

Vážení rodiče,

od čtvrtka 10.9.2020 je povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách školy (zatím se jedná pouze o společné prostory, chodby, šatny) dle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Prosím rodiče, aby vybavili děti rouškami (na den minimálně 2 do igelitového sáčku). Výuka by podle předběžných informací měla probíhat normálně.

Vážení rodiče,

k zakoupení je společná fotografie třídy z konce školního roku 2019/2020 od paní Orálkové. Cena fotografie je 20,-

V pondělí si děti přinesou cvičební úbor. Nejpozději v úterý pomůcky na Vv.

Informace pro rodiče, kteří využili společný nákup knihy pro povinnou četbu. Kniha Malý miliardář je již k dispozici ve škole. Cena knihy je 200,-

Děti dostaly dotazník pro aktualizaci osobních údajů a nabídku kroužků pod záštitou DDM Nymburk. Poprosím rodiče a zákonné zástupce o vyplnění.

10. 9. bude probíhat v naší třídě projekt SEMIRAMIS. Je nutné, aby ten den v rámci prevence měly děti s sebou roušku.

Děkuji.