Třída 4. D

O nás

IMG_20200903_091013

Třídní učitel: Bc. Zuzana Carvová

Zastupující TU: Mgr. Martina Koutská

Asistent pedagoga: Dana Šebestová, DiS.

ČJ: Bc. Ratajová Milena

AJ: Mgr. Lukáš Nachlinger, Veronika Červinková

HV: Mgr. Jana Obalilová

TV: Mgr. Martina Koutská

Třídní účetní: Hana Michalová

Třídní důvěrník: Kateřina Bíbová

Konzultace: pondělí 14:00-15:00

Třídní schůzky

10. 9. 2020   17:00

Třídní schůzky budou probíhat online

https://jitsi.ssps.cz/Třída4.D

Novinky

Fotografování žáků -  čtvrtek 22.4. od 8:30, budou se fotit žáci a učitelé jen individuálně bez roušek, pan fotograf bude mít dlouhý objektiv -  rozestup 4m. Následně bude společná fotografie jako tablo s jednotlivými žáky.

Vážení rodiče.

Vzhledem k těžké a složité celosvětové situaci, a také nařízením Vlády ČR, jsme tento rok přistoupili k objednávkám On-line. Jsme rádi, že můžeme tento rok alespoň třídám prvních stupňů základních škol zajistit školní fotografie , obzvláště když jsme museli kompletně vynechat focení v loňském roce školním roce.

Focení probíhá za dodržování přísných opatření a pouze ve venkovních prostorách. Elektronické objednávky jsou toho součástí, abychom výrazně, či zcela omezili kontakt fotografa s žáky. Fotíme pouze teleobjektivem ze vzdálenosti 3-5m. V souvislosti s nařízeními Vlády ČR , kdy není dovoleno sdružit žáky bez roušek do jedné větší skupiny, budou společné třídní fotografie letos připravovány formou tabla, tedy grafickým umístěním jednotlivých portrétů žáků na jednu společnou fotografii, Z těchto důvodů také bohužel musíme vynechat i malé společné skupinky.

Objednávku lze učinit až po focení, tedy v momentě, kdy budete vědět objednávkové číslo vašeho dítěte (které získá právě při focení) na tomto odkazu:

 

 

www.foto-tichy.cz/skoly2021

Po vyplnění základních údajů se otevře list s nabídkou služeb, kde vyberete požadovaný produkt a v příslušném počtu kusů.

Berte prosím na vědomí, že odeslání objednávky je závazné a že tím zároveň vyjadřujete souhlas s focením Vašeho dítěte pro účely zajištění této služby. 

V případě jakýchkoli dotazů, či nutnosti opravy objednávky nás neváhejte kontaktovat na tel.: 602624715 , či E-mailu:

petr@foto-tichy.cz

 .

Předem moc děkujeme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Za FOTOateliér Tichý

                                              Petr Tichý

 

Rozvrh distanční výuky platný od 8. 2. 2021

Hezké odpoledne,

ráda bych Vás informovala o možnosti kroužku programování v Minecraftu. Workshop proběhl v prosinci v online prostředí.

Kroužek pro druhé pololetí začíná v tomto týdnu.

Pomocí tohoto odkazu se děti mohou zaregistrovat.

https://www.bridgeacademy.cz/krouzky/virtualni-programovani-v-minecraftu.html#baf24

Vážení rodiče,

na webu školy je dodatek ke školnímu řádu - Distanční výuka.

V sekci Výuka v době koronaviru naleznete přehled všech aktuálních dokumentů.

Vážení rodiče,

od čtvrtka 10.9.2020 je povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách školy (zatím se jedná pouze o společné prostory, chodby, šatny) dle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Prosím rodiče, aby vybavili děti rouškami (na den minimálně 2 do igelitového sáčku). Výuka by podle předběžných informací měla probíhat normálně.

Vážení rodiče,

k zakoupení je společná fotografie třídy z konce školního roku 2019/2020 od paní Orálkové. Cena fotografie je 20,-

Informace pro rodiče, kteří využili společný nákup knihy pro povinnou četbu. Kniha Malý miliardář je již k dispozici ve škole. Cena knihy je 200,-