Třída 4. D

IMG_20200903_091013

Třídní učitel: Bc. Zuzana Carvová

Zastupující TU: Mgr. Martina Koutská

Asistent pedagoga: Dana Šebestová, DiS.

ČJ: Bc. Ratajová Milena

AJ: Mgr. Lukáš Nachlinger, Veronika Červinková

HV: Mgr. Jana Obalilová

TV: Mgr. Martina Koutská

Třídní účetní: Hana Michalová

Třídní důvěrník: Kateřina Bíbová

Konzultace: pondělí 14:00-15:00

10. 9. 2020   17:00

Třídní schůzky budou probíhat online

Vážení rodiče,

pokud chcete, aby Vaše dítě odebíralo v době distanční výuky ve školní jídelně obědy, je třeba následující:

1. individuálně každý zákonný zástupce obědy přihlásí
  2. vyzvedávání od 11:30 – 13:00
  3. je třeba si připravit 2 podepsané sady na odběr jídla (první den donesou obě; následně jednu nechají v jídelně na další den, kde jim bude oběd připraven)
  4. žáci v jídelně nebudou obědvat, obědy si odnesou domů.

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé situaci a možné variantě prodloužení distanční výuky byl aktualizován rozvrh pro distanční výuku platný od 2. 11. 2020. Výuka matematiky ve čtvrtek a pátek bude probíhat dle rozdělených skupin. Další aktuální informace se dozvíte na stránkách školy v sekci" Výuka v době koronaviru".

Vážení rodiče,

na webu školy je dodatek ke školnímu řádu - Distanční výuka.

V sekci Výuka v době koronaviru naleznete přehled všech aktuálních dokumentů.

Vážení rodiče,

od čtvrtka 10.9.2020 je povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách školy (zatím se jedná pouze o společné prostory, chodby, šatny) dle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Prosím rodiče, aby vybavili děti rouškami (na den minimálně 2 do igelitového sáčku). Výuka by podle předběžných informací měla probíhat normálně.

Vážení rodiče,

k zakoupení je společná fotografie třídy z konce školního roku 2019/2020 od paní Orálkové. Cena fotografie je 20,-

Informace pro rodiče, kteří využili společný nákup knihy pro povinnou četbu. Kniha Malý miliardář je již k dispozici ve škole. Cena knihy je 200,-